Ердоган завдав болю: Папа Римський Франциск висловився про ситуацію з Собором Святої Софії у Константинополі/Стамбулі

Папа Франциск заявив, що страждає від рішення Туреччини зробити стамбульський музей Святої Софії мечеттю. Про це понтифік заявив під час недільного молитви "Ангел Господній", озвученої на площі Святого Петра, зазначають Патріоти України.

"Мої думки несуться далеко, до Стамбула. Маю на увазі Святу Софію. Це завдає мені великої скорботи", – додав глава Католицької Церкви.

Нагадаємо, вищий адміністративний суд Туреччини під тиском Ердогана дозволив змінити статус собору Айя-Софія, анулювавши рішення Кемаля Ататюрка 1934 року про перетворення собору на музей.

"Надзвичайно стурбовані": МЗС України вперше прокоментувало вибори в Білорусі

субота, 15 серпень 2020, 22:59

У МЗС наголосили, що Україна вважає Білорусь особливо близькою країною і готова докласти усіх зусиль, щоб допомогти їй пройти складний етап історії. МЗС України заявило, що офіційно оприлюднені результати виборів президента Білорусі не викликають довір...

Білоруський журналіст заявив про присутність сербських військових у Мінську та Бресті (фото)

субота, 15 серпень 2020, 22:22

Міноборони Білорусі пояснило, що військові з Сербії прилетіли 10 серпня на Армійські міжнародні ігри.​. Він також опублікував фото, зроблені в Мінську та Бресті, на яких нібито зафіксовані бійці Сербського підрозділу спеціальних операцій. "Я провів нев...