Ешелон БТРів на залізниці та військові РФ біля магазину: Спостерігачі розповіли про військову активність у Білорусі

На території Білорусі продовжує спостерігатися активність пересування військової техніки армій РФ і РБ. На аеродромах Білорусі було помічено Іл-76 ВПС РБ, на залізничній станції - колону білоруських БТР, на трасі - тентовий МАЗ ЗС РБ, а біля одного із магазинів бачили двох військових у російській військовій формі. Про це свідчить моніторинг військової активності на території Білорусі від 00:00 до 23:59 6 серпня, інформує "Беларускі Гаюн", передають Патріоти України.Зокрема, о 07:30 на трасі Р31, Мозирь - перетин трас Р31 і Р37, рухався Урал ЗС РБ. О 09:00 на аеродромі "Мачулищі" зафіксували зліт Іл-76 ВПС РБ, сів на посадку він о 12:30. Також на залізничній станції "Смолевичі", Смолевичі (Мінська область) - Борисів (Мінська область), о 11:30 рухався ешелон ЗС РБ: понад 12 БТР. Цей же ешелон вже о 14:30 рухався залізницею у Борисові (Мінська область), вул. Праці - ВАТ "140 ремонтний завод".

"Стан техніки показує, що вона їхала на розконсервацію. Цей же ешелон був помічений 5 серпня у Старих Дорогах (Мінська область) (пункт №12)", - кажуть спостерігачі.

Крім того, вдень в Осиповичах (Могилівська область) рухалася техніка у гаражі 51 абр. ВС РБ на вул. Ювілейній. Вона була помічена 2 серпня в Осиповичах (пункт №10). Серед техніки мінімум: РСЗВ "Ураган" та ТЗМ до нього, РСЗВ "Смерч" та ТЗМ до нього, РСЗВ "Полонез" та пункт управління до нього.

У Мозирі біля магазину "Fix Price" о 14:00 було помічено двох військових у формі ЗС РФ. Також білоруський тентовий МАЗ бачили в Іваново. Також стояв в Іваново УАЗ 469 ВС РБ. Крім того, щодня їздять одиничні машини у бік Мохро (Іванівський район) і назад. О 21:15 на трасі М5, перетин трас М8 та М5 - Гомель, рухалися два трали на базі КамАЗ ЗС РФ.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...