
Україні доведеться посилити мобілізацію, якщо РФ все ж розмістить ядерну зброю на території Білорусі.
Про це в ефірі SkyNews заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
За його словами, Україні доведеться набрати ще більше людей в армію. Потрібно сформувати ще 8 бригад, щоб контролювати кордон із Білоруссю.
Парламентар зазначив, що в Українеі поки несерйозно ставляться до цих погроз, але досвід показав, що може бути все що завгодно.
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...