
Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України.
“Сайт Академії МВС знову зламали. Цього разу це зробили справжні кіберпартизани”, – сказано в повідомленні.
Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.
“Батьки курсантів МВС. Ваші діти беруть участь в розгонах мирних демонстрацій. Попереджаємо. Якщо ви не займетеся їх вихованням і не поясните, що слухати політруків і протистояти власному народу погано – це зробимо ми”, – було написано на сайті установи.

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...