
Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України.
“Сайт Академії МВС знову зламали. Цього разу це зробили справжні кіберпартизани”, – сказано в повідомленні.
Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.
“Батьки курсантів МВС. Ваші діти беруть участь в розгонах мирних демонстрацій. Попереджаємо. Якщо ви не займетеся їх вихованням і не поясните, що слухати політруків і протистояти власному народу погано – це зробимо ми”, – було написано на сайті установи.

Кримський міст, який Росія вважає одним із головних символів окупації українського півострова після 2014 року, залишається важливою стратегічною та політичною ціллю для Кремля. Водночас дії Сил оборони України демонструють, що жоден об’єкт на тимчасово...
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...