
Сайт академії Міністерства внутрішніх справ Білорусі зламали. Про це повідомляє Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, зазначають Патріоти України.
“Сайт Академії МВС знову зламали. Цього разу це зробили справжні кіберпартизани”, – сказано в повідомленні.
Станом на 19:10 інтернет-ресурс був недоступний.
“Батьки курсантів МВС. Ваші діти беруть участь в розгонах мирних демонстрацій. Попереджаємо. Якщо ви не займетеся їх вихованням і не поясните, що слухати політруків і протистояти власному народу погано – це зробимо ми”, – було написано на сайті установи.

Європейський Союз почав встановлювати непублічні контакти з Кремлем, намагаючись підготувати підґрунтя для можливих майбутніх переговорів. Про це повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За інформацією...
Під час саміту G7 у Франції президент України Володимир Зеленський показав Дональду Трампу фотографії охопленої вогнем Києво-Печерської лаври після російського удару. Про це йдеться у публікації Politico, передають Патріоти України. Джерела видання роз...