"Если мы - лицо русского мира, то какая же тогда он ж…а": Блогер з ОРДО розповів, як "вмирає" Горлівка

Іван Приходько. Фото: соцмережі.

Непідконтрольна Україні Горлівка за 7 років бойових дій перетворилася на мертве місто і винен в цьому так званий «мер» міста Іван Приходько. Про це пише один з блогерів ОРДО, передають Патріоти України.
За його словами, саме Приходько «опустив місто до ручки» і зазначив, що Горлівка і до війни славилася своїми убитими дорогами, але такого стану доріг в центрі міста не було ніколи. Блогер пише: «В промышленном городе не осталось предприятий. 9 шахт, Стирол, машзавод, авторемзавод, все порезано и уничтожено. Еле успевают откачивать воду из шахт, но все на таком уровне, что оставшиеся целые насосы работают на износ, и если перестанут откачивать то случится беда. Зато по два раза за год на одной и той же площади кладут плитку, с завода, якобы не принадлежащего никому из семейства Приходько».

Також блогер зазначає, що місто поступово вмирає, а молодь отримує російські паспорти тільки для одного, щоб швидше виїхати з міста в РФ, де за збір яблук платять більше ніж в окопах на передовій. Горлівчанин пише: «Людям надоело вечное списывание городских проблем на войну. Война на окраинах, а п… ц — везде. Но если мы лицо Русского мира, то какая же тогда ж… а».

"Путін дограється, що українські ракети будуть спрямовані на Москву": Арестович пригрозив Х**лу

понеділок, 25 жовтень 2021, 10:23

Спікер делегації України в Мінській Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що українські ракети оперативно-тактичного рівня "зможуть діставати до Москви". Про це він сказав в ефірі телеканалу Дом, передають Патріоти України. Так він пр...

Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 3:00

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание насе...