"Если Путин уйдет в 2024 году, ему на смену придет коллегиальный преемник": Бєлковський розповів, що чекає на Росію (відео)

Можливого наступника президента Росії Володимира Путіна можуть назвати ближче до осені 2023 року. При цьому мова буде йти навіть не про конкретну персону, а про колективного "наступника". Про це у програмі Роксани Руно "Всьо по бєспрєдєлу" на Апостроф ТV розповів російський політтехнолог і публіцист Станіслав Бєлковський, передають Патріоти України.

"Консенсусної фігури наступника Путіна в Росії немає і її не може бути, оскільки Путін як будь-який тактик буде відтягувати це рішення до останнього моменту. Це рішення буде ухвалюватися через два роки - в 2023 році, і тоді, власне, ця фігура і кристалізується", - заявив Бєлковський.

За його словами, важливим періодом в цьому плані повинен стати вересень 2023 року, коли по закону у відставку повинен піти мер Москви Сергій Собянін.

"Фігура наступника президента РФ і наступника мера Москви, передача управління столицею Росії пов'язуються в один вузол, тому я думаю, що до вересня 2023 року така домовленість буде досягнута. При цьому невідомо, чи Володимир Путін збереться йти. Я думаю, що він хотів би, але невідомо, чи це станеться", - додав політтехнолог.

Бєлковський зауважив, що в разі відходу Путіна йому на зміну може прийти колегіальний наступник. "Якщо Путін піде в 2024 році, йому на зміну прийде колегіальний наступник за казахстанським сценарієм. Це буде декілька осіб, які будуть займати найвищі посади в країні, серед буде і президента, але він не буде неподільним володарем країни, яким зараз є Путін", - резюмував Бєлковський.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...