Естонія передала Міноборони України польовий шпиталь

Естонія передала військовим України польовий шпиталь

Естонська Республіка передала Збройним Силам України мобільний польовий шпиталь типу «Role 2», повідомляють Патріоти України з посиланням на на Міністерство оборони України.

Українській делегації було урочисто передано символічного ключа від мобільного польового шпиталю.

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр висловила щиру вдячність за такий спільний подарунок Естонії та Німеччини.

У церемонії підписання договору дарування взяли участь представники Естонії, України та Німеччини.

Церемонія підписання угоди. Лютий 2022. Фото: Міністерство оборони України

За словами заступниці Міністра оборони України, вона разом з командувачкою Медичних сил ЗСУ бригадним генералом Тетяною Остащенко везуть ключ від госпіталю в Україну.

Для України це дуже важлива допомога у сфері військової медицини.

Представники України високо оцінили ту допомогу, яку надає Німеччина та Естонія в лікуванні поранених та у сфері військової медицини.

«Разом з тим, ми б хотіли, щоб поранених було менше, а тому сподіваємося, що разом з цією допомогою будуть розблоковані закупівлі зброї для України в Агенції НАТО з підтримки та постачання», — цитує Ганну Маляр Міністерство оборони України.

Мобільний польовий шпиталь типу «Role 2» для Збройних Сил України. Лютий 2022. Фото: Міністерство оборони України

Своєю чергою, Міністр оборони Естонської Республіки висловив слова підтримки Україні у її непохитній позиції у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності.

Role 2

Польовий шпиталь є ключовим елементом для надання допомоги постраждалим у разі бойових дій.

Його завдання полягають у виявленні, стабілізації та, при необхідності, оперуванні постраждалих перед їх доставкою до лікарні.

Україні передано мобільний польовий шпиталь типу «Role 2» виробництва Естонії для прискореного розгортання та використання в польових умовах, який забезпечує надання медичної допомоги на рiвнi бригади.

Мобільний польовий шпиталь типу «Role 2» для Збройних Сил України. Лютий 2022. Фото: Міністерство оборони України

Усі модулі потребують 20 хвилин часу на розгортання та згортання.

Вони можуть використовуватися по одному, а також разом для обладнання польового шпиталю.

Мобільний польовий шпиталь типу «Role 2» для Збройних Сил України. Лютий 2022. Фото: Міністерство оборони України

Нагадаємо, що у грудні минулого року, командувач Медичних сил Збройних Сил України бригадний генерал Тетяна Остащенко взяла участь у конференції та демонстрації сучасного мобільного шпиталю «Role 2».

Також обговорювалось питання фахової підготовки медперсоналу ЗС України за кордоном для їх подальшої роботи саме у таких мобільних шпиталях.

"Вашингтонські відьми в екстазі": Роспропаганда зганьбилася "містикою" про Зеленського (відео)

середа, 1 лютий 2023, 7:23

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

"Путін знає, що вікно можливостей" на полі бою закривається, і чинитиме максимальний тиск", - Расмуссен закликав НАТО негайно дати танки Україні

середа, 1 лютий 2023, 6:49

Останні рішення "Рамштайну" змінюють ситуацію на полі бою та водночас змушують рф збільшувати воєнний тиск на Україну до прибуття важкої західної техніки, після чого "вікно можливостей" для російських військ закриється. Про це на спільному засіданні ко...