Естонія терміново надасть Україні додаткову партію Javelin і боєприпаси

Естонія направить Україні додаткову військову допомогу у вигляді протитанкових ракет Javelin та зенітних боєприпасів. Про це заявив канцлер міністерства оборони Кусті Салм, повідомляють Патріоти України з посиланням на ERR.

"Ми надаємо Україні додаткову військову допомогу. 25 тисяч упаковок сухих продуктів, медичне обладнання, особисте спорядження, боєприпаси, додаткову партію ракет Javelin та зенітних боєприпасів", - сказав Салм у п'ятницю на пресконференції.

Це буде друга партія протитанкових ракет для України, передана Естонією. Раніше також Литва передала Україні зенітно-ракетні комплекси Stinger та іншу військову амуніцію. Від Латвії Україна отримала зенітно-ракетні комплекси Stinger.

США пустили у хід "важку артилерію": ЗМІ розкрили деякі деталі таємного візиту директора ЦРУ до Пекіну

субота, 3 червень 2023, 7:12

Директор ЦРУ Вільям Бернс у травні відвідав Китай для переговорів, аби підтримати зусилля Вашингтона, спрямовані на посиленні зв’язків з Пекіном. Про це з посиланням на двох співрозмовників в уряді США повідомляє Reuters. «Минулого місяця Бернс відвіда...

Офіційний Будапешт випустив відеоролик "за мир", в якому Крим не український

субота, 3 червень 2023, 6:36

Уряд Угорщини опублікував ролик із закликом до миру та картою України без Криму. Коли у ролику мова заходить про те, що конфлікт може запросто стати глобальним, з’являється карта з червоним силуетом України, де Крим позначено зеленим кольором, як і всі...