"Ета же простиє тракторісти і комбайньори!": "Старий Мерін" держави-агресора поскаржиться на Україну в ОБСЄ, що та ігнорує переговори з "гібридами" Путіна на Донбасі

Після недавньої зустрічі в Женеві між президентами США та Росії, Кремль вирішив закликати керівництво ОБСЄ вплинути на Україну, щоб наша держава пішла на прямі переговори з маріонетками Москви на Донбасі, зазначають Патріоти України.

Про це глава російського МЗС Сергій Лавров має намір говорити з Генеральним секретарем ОБСЄ Хельгою Шмід, яка прибуде до Москви з візитом 21 червня, повідомили у міністерстві закордонних справ РФ.

«Закличемо керівництво ОБСЄ до впливу на Київ, який» саботує виконання мінського комплексу заходів й ухиляється від діалогу з Донецьком та Луганськом", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, представники РФ постійно наполягають на тому, що Росія не є стороною конфлікту на Донбасі, та хочуть, щоб Київ вів переговори з так званими «керівниками ОРДЛО».

На зустрічі в Женеві президент Володимир Путін знову заявив про необхідність виконання Мінських угод. Президента США Джо Байден сказав, що буде посилена дипломатія у Мінському процесі.


"В Оленівці був жах, це концтабір": Морпіх Михайло Діанов розповів, як вижив у російському полоні (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 8:50

Морський піхотинець Михайло Діанов розповів про те, як вижив у російському полоні. Українського захисника утримували в колонії в Оленівці на окупованій території Донеччини, яка була для нього справжнім концтабором, передають Патріоти України. Про це мо...

"Ядерна зима" у жовтні: Екстрасенс розповів, наскільки реальні загрози Кремля застосувати ядерну зброю

неділя, 2 жовтень 2022, 8:38

Переможець литовської та учасник української "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв за допомогою карт таро спробував з'ясувати, чи варто Україні побоюватися застосування ядерної зброї Росією. За його словами, карти Таро показують, що це лише блеф з боку агр...