"Ета же простиє тракторісти і комбайньори!": "Старий Мерін" держави-агресора поскаржиться на Україну в ОБСЄ, що та ігнорує переговори з "гібридами" Путіна на Донбасі

Після недавньої зустрічі в Женеві між президентами США та Росії, Кремль вирішив закликати керівництво ОБСЄ вплинути на Україну, щоб наша держава пішла на прямі переговори з маріонетками Москви на Донбасі, зазначають Патріоти України.

Про це глава російського МЗС Сергій Лавров має намір говорити з Генеральним секретарем ОБСЄ Хельгою Шмід, яка прибуде до Москви з візитом 21 червня, повідомили у міністерстві закордонних справ РФ.

«Закличемо керівництво ОБСЄ до впливу на Київ, який» саботує виконання мінського комплексу заходів й ухиляється від діалогу з Донецьком та Луганськом", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, представники РФ постійно наполягають на тому, що Росія не є стороною конфлікту на Донбасі, та хочуть, щоб Київ вів переговори з так званими «керівниками ОРДЛО».

На зустрічі в Женеві президент Володимир Путін знову заявив про необхідність виконання Мінських угод. Президента США Джо Байден сказав, що буде посилена дипломатія у Мінському процесі.


​«Зеленському важко. Але мало хто розуміє природу цієї важкості»: Арестович розповів про щоденний подвиг «видатного лідера сучасності»

неділя, 25 липень 2021, 11:32

Президенту Володимиру Зеленському важко грати за правилами великої політики. Він прагне до конкретики під час різноманітних дипломатичних переговорів, а це шокує партнерів України. Про це у інтерв’ю «Главкому» розповів радник голови Офісу президента Ан...

Пристрасті по "Спутніку V": Росія влаштувала в Аргентині "критичні проблеми з вакцинацією"

неділя, 25 липень 2021, 11:20

Південноамериканська країна ніяк не може отримати законтрактовану вакцину, щодо якості котрої до того ж є великі сумніви. Контракт на постачання російської вакцини від коронавірусу "Супутник V" в Аргентину опинився під загрозою розриву. Влада цієї краї...