Езотеричний привід для нападу: У РФ згадали пророцтво 400-річної давності про війну з Україною і Туреччиною

Російські ЗМІ продовжують шукати виправдання для можливої агресії своєї держави проти України. З цією метою вони навіть передрукували з британської Daily Star «пророцтво» знаменитого єврейського рабина Еліяху Віленського (також відомий як Віленський Гаон) 400-річної давності, який нібито передбачив війну Росії з Україною і Туреччиною, повідомляють Патріоти України.

Російські ЗМІ стверджують, що, на думку рабина, після великої війни на Півночі станеться «пришестя Месії» і «остання сутичка християн з Туреччиною», яка обернеться захопленням Стамбула. А почнеться все нібито з анексії росіянами Криму. «Коли ви почуєте, що росіяни оволоділи Кримом, тоді почнуться часи Месії, і кроки його вже можна почути», - наводить видання слова передбачення.
Рабин зазначав, що після захоплення Росією Стамбула (колишнього Константинополя) євреям слід одягатися і постійно носити суботній одяг через близькість пришестя Месії. Це пророцтво опублікував ще кілька років тому правнук рабина Пінхас Уїнстон, який працює над розшифровками пророцтв про апокаліпсис.
Рабин нагадав, що в іудаїзмі є віра в прийдешню війну між «Гогом і Магогом», яка прийде з півночі. Багато хто вважає, що мова йде саме про війну Росії з Туреччиною. «Ці дві нації вже протистояли одна одній і стикалися раніше», - пояснив він.
На думку рабина, якби правителі визнали Бога вищою сутністю, що управляє всім, світ міг би жити правильно і вирішувати всі питання без воєн, але люди занадто самовпевнені. Саме тому після періоду відносного лібералізму завжди йде низка конфліктів.

Обстріли не вщухають: ХАМАС випустив десятки ракет по газовидобувних платформах біля узбережжя Гази

неділя, 16 травень 2021, 20:51

ХАМАС уже тиждень завдає ударів по території Ізраїлю. 16 травня ХАМАС випустив кілька десятків ракет по газовидобувних платформах, розташованих в 20 кілометрах від узбережжя сектора Газа, інформують Патріоти України. За даними Newsru.co.il, жодна з рак...

З архіву ПУ. Оце так поворот: Саакашвілі закликав розірвати угоду України з МВФ

неділя, 16 травень 2021, 20:30

"Великий реформатор" пішов на поводу своїх нових друзів при владі, котрі заради згортання реформ, готові відмовитись від найдешевших кредитів у світі аби Україна і далі животіла на краю цивілізованого світу з мріями "наздогнати Польщу". Україна повинна...