"F-16 - один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну винищувачів F-16. І в РФ показали свій страх з цього приводу. Перспектива отримання Україною F-16 викликала зневіру на "Геббельс-TV". Там закликали серйозно ставитися і готуватися до постачання таких літаків, передають Патріоти України.

"Танкова тема відходить на другий план. На перший виходить авіаційна. Чому українці найбільше просять багатофункціональний винищувач F-16. Кажуть, що це розробки 70-80-х років, "так ми його запросто, та все спалимо, і так далі, і тому подібне..." Взагалі-то ось F-16 – це один із найвдаліших льотних винищувачів світу. За великим рахунком, він задав світовий стандарт легкого винищувача. Мало того, що їх зроблено зовсім немислену кількість одиниць, що наближається до 6 тисяч, він є на озброєнні десятків країн і сам по собі представляє дуже серйозного противника", – заявив військовий оглядач Михайло Ходарьонок.

Вони закликали владу готуватися до нового озброєння України.

"Ось до цього треба готуватися, а не закидати там один одного шапками, тому що нам протистоїть найсучасніше західне озброєння. І ось недооцінювати це – це означає вести шкідливі розмови. Противник – серйозний, сучасне озброєння, до цього треба готуватися з усією напругою своїх сил і наявних можливостей", – прозвучало на росТБ.

У Лукашенка паніка через постачання Україні снарядів зі збідненим ураном - пригрозив ядерною зброєю

середа, 22 березень 2023, 14:55

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко істерично відреагував на заяву про постачання Великою Британією до України бронебійних снарядів з оболонками зі збідненого урану і пригрозив, що Росія передасть Білорусі ядерні боєприпаси. Про ц...

"Маю честь сьогодні бути тут": Зеленський раптово з'явився під Бахмутом (відео)

середа, 22 березень 2023, 14:53

Президент України Володимир Зеленський відвідав найгарячішу ділянку фронту. . «Донеччина. Передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку. Маю честь сьогодні бути тут і нагородити наших героїв. Потиснути руку і подякувати за захис...