"Фактично була озвучена погроза": Каспаров пояснив, чому Путін змовчав у посланні про Україну і що буде далі

13-й чемпіон світу з шахів і політик Гаррі Каспаров зауважив, що у своєму щорічному посланні Федеральним зборам президент РФ Володимир Путін не згадав Україну. Це говорить про те, що Москва не збирається ні з ким обговорювати це питання і всі рішення будуть прийматися в Кремлі, передають Патріоти України.

«Захід з посланням Путіна не справив жодного враження, — пише Каспаров у Facebook. — Нічого особливого ми не почули, тільки те, що було й завжди.

Єдине, що Путін вперше чи ні, але включив у свій виступ агресивний меседж для Заходу. З одного боку якісь «червоні лінії» раптом з'явилися при тому, що Росія сама буде визначати ці червоні лінії, тобто вирішувати, що вороже, а що ні. З іншого боку — «ми з усіма хочемо жити в дружбі».

У даному випадку Путін фактично зажадав від Заходу зберегти його право проводити кібератаки на політичну інфраструктуру, безкарно продовжувати низку політичних вбивств, робити все, що він хоче, як мінімум, в найближчих геополітичних околицях. І його згадка про те, що в Білорусі готувався переворот — це індикатор того, що з Лукашенком досягнуті якісь домовленості й на білоруському фронті буде прорив.

Про Україну, як я розумію, взагалі не було ні слова не сказано. І це ще раз показує, що Путін не збирається ні з ким обговорювати це питання. Це рішення, яке буде приймати особисто російський диктатор і він же вирішуватиме, які дії Заходу щодо підтримки територіальної цілісності України є ворожими відносно до Росії. Путін вважає, що Захід слабий, Захід не готовий до жорсткої конфронтації.

Головний меседж його послання: «Ми будемо робити те, що вважаємо за потрібне, а якщо ви смикнитеся, ми будемо визначати, що є ворожим, а що ні». Фактично була озвучена загроза продовжувати агресивний курс Кремля, якщо Захід не піде де-факто на капітуляцію".

​Недоімперія набуває статус спонсора тероризму: Фігуранти справи MH17 у день знищення малайзійського Boeing спілкувалися з керівництвом Росії – голландські ЗМІ

неділя, 9 травень 2021, 7:04

Фігуранти справи про збитий над Донбасом літак MH17 в день вчинення теракту спілкувалися з високопосадовцями Російської Федерації. При цьому вони протягом декількох годин не знали, що збитий літак є пасажирським лайнером. Про це йдеться у програмі Nieu...

З архіву ПУ. Не сподобався Жукову: Чому українця Береста не нагородили за встановлення прапора над Рейхстагом

неділя, 9 травень 2021, 3:00

Ветеран Другої світової війни українець із Сумщини лейтенант запасу Олексій Берест в 1960-і роки добивався, щоб радянська держава визнало: він разом з солдатами Єгоровим і Кантарія встановив над Рейхстагом прапор перемоги. Однак добитися правди так і н...