Фальшивка Венедіктової та Авакова: Стерненко виграв суд у СБУ щодо захисту честі та гідності

Громадський діяч Сергій Стерненко виграв суд у Служби безпеки України з питання про захист честі та гідності. Про це активіст написав у своєму телеграм-каналі, зазначають Патріоти України.

Стерненко нагадав, що ще до оголошення йому підозри у справі про самооборону СБУ “під тиском тоді ще міністра” Арсена Авакова, а також генерального прокурора Ірини Венедиктової видала заяву з інфографікою про те, як все сталося “насправді”.

За словами активіста, опублікована СБУ Інфографіка була не тільки брехнею, але також і порушенням принципу презумпції невинності, тому що тоді слідчі ще навіть не повідомили Стерненко про підозру.

Стерненко подав на СБУ до суду і програв першу інстанцію в Шевченківському районному суді Києва, в постанові якого було написано, що опублікована на сайті спецслужби інформація є “оціночним судженням” автора матеріалу.

Після цього Стерненко подав апеляцію і виграв її. За словами активіста, тепер СБУ повинна опублікувати на своєму офіційному сайті інформацію про те, що матеріал “як насправді” не містив доведених фактів.

"Лукашенка публічно ліквідують": Експерт заявив, що Росія може готуватися до анексії Білорусі

вівторок, 6 грудень 2022, 8:24

Російська Федерація може готуватись до вторгнення в Білорусь та її повної анексії. Ба більше, росіяни можуть ліквідувати самопроголошеного президента РБ Олександра Лукашенка і видати це як "звільнення білоруського народу". Таку думку висловив політтехн...

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...