"Фашист, ненавидящий свою историю и предков!": Заява Гордона про владу Росії зачепила Соловйова (відео)

Дмитро Гордон в інтерв'ю прокоментував зацикленість влади Росії на перемозі в Другій світовій війні, назвавши подію "побєдобєсієм".
Соловйову дуже не сподобалася заява Гордона. Фото: РБК.

У Москві болісно сприйняли нову заяву журналіста Дмитра Гордона про владу РФ, яку він висловив в інтерв'ю з головним редактором радіостанції "Ехо Москви" Олексієм Венедиктовим. У Telegram з образами на журналіста обрушилися лояльні Кремлю ведучі Володимир Соловйов і Роман Голованов, передають Патріоти України.

Гордон в інтерв'ю прокоментував зацикленість влади Росії на перемозі в Другій світовій війні, назвавши подію "побєдобєсієм". "Коли хвалитися сьогоднішнім днем не доводиться, в майбутньому теж купа проблем, тому треба звернути свій погляд у минуле", - пояснив він позицію Кремля.

Журналіст нагадав, що в Радянському Союзі, який виграв війну, такої кількості парадів не було. І після параду 1945 року наступний був організований тільки через 20 років. Розкритикував Гордон і те, що влада РФ відкрила пам'ятник невідомому солдату під Ржевом, коли там до сих пір непохованими залишаються сотні тисяч бійців. "Це побєдобєсіє, підлий пафос, цей цинізм з одного боку, і з іншого боку люди, на яких завжди було наплювати", - сказав Гордон.

У відповідь на критику влади РФ Соловйов і Голованов назвали журналіста "фашистом" і "бандерівцем", звинувативши в "ненависті до історії". "Подивіться, скільки злоби і гнилі в ньому", - написали вони.

"Путин позвонил Лукашенко. Я уверен. Москве не нужен неконтролируемый протест, ведь Кремлю хватает головной боли с Хабаровском", - Касьянов

п’ятниця, 14 серпень 2020, 16:18

"Агония режима. Еще вчера казалось, что все проиграно, но сегодня белорусы показали батьке кузькину мать. Протест стал массовым, ненасильственным, даже женственным. И, конечно же, забастовки - это сильнее всего. Беларусь сильна мощным госсектором, оста...

"Стоп міліцейському терору": Під посольством Білорусі в Києві запалили димові шашки (фото, відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 15:56

Під посольством Білорусі в Києві активісти на знак солідарності запалили димові шашки в червоно-білий колір прапора - символу протесту. Про це повідомляє Pavlovsky News, передають Патріоти України. Учасники акції тримають на обчиччі паперові маски Олек...