"Фашист, ненавидящий свою историю и предков!": Заява Гордона про владу Росії зачепила Соловйова (відео)

Дмитро Гордон в інтерв'ю прокоментував зацикленість влади Росії на перемозі в Другій світовій війні, назвавши подію "побєдобєсієм".
Соловйову дуже не сподобалася заява Гордона. Фото: РБК.

У Москві болісно сприйняли нову заяву журналіста Дмитра Гордона про владу РФ, яку він висловив в інтерв'ю з головним редактором радіостанції "Ехо Москви" Олексієм Венедиктовим. У Telegram з образами на журналіста обрушилися лояльні Кремлю ведучі Володимир Соловйов і Роман Голованов, передають Патріоти України.

Гордон в інтерв'ю прокоментував зацикленість влади Росії на перемозі в Другій світовій війні, назвавши подію "побєдобєсієм". "Коли хвалитися сьогоднішнім днем не доводиться, в майбутньому теж купа проблем, тому треба звернути свій погляд у минуле", - пояснив він позицію Кремля.

Журналіст нагадав, що в Радянському Союзі, який виграв війну, такої кількості парадів не було. І після параду 1945 року наступний був організований тільки через 20 років. Розкритикував Гордон і те, що влада РФ відкрила пам'ятник невідомому солдату під Ржевом, коли там до сих пір непохованими залишаються сотні тисяч бійців. "Це побєдобєсіє, підлий пафос, цей цинізм з одного боку, і з іншого боку люди, на яких завжди було наплювати", - сказав Гордон.

У відповідь на критику влади РФ Соловйов і Голованов назвали журналіста "фашистом" і "бандерівцем", звинувативши в "ненависті до історії". "Подивіться, скільки злоби і гнилі в ньому", - написали вони.

"І цими рукож*пими Путін лякає цілий світ" : В окупованій Керчі під час "Пострілу пам'яті" у російських окупантів заклинило гармату, інша відкрила вогонь по "визволеному" місту (відео)

неділя, 11 квітень 2021, 21:11

В окупованій Керчі 11 квітня, в рамках святкування Дня визволення міста від нацистських загарбників, на території колишнього морського вокзалу провели акцію "Постріл пам'яті", на якій були заплановані залпи з двох гармат. Гармати встановили таким чином...

Денис Казанський вказав на вірну ознаку загострення на Донбасі і порадив населенню окупованих районів надійно ховатись

неділя, 11 квітень 2021, 20:05

Представників України у Тристороній контактній групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, журналіст та вимушений переселенець Деніс Казанський зі знанням справи вказав на характерну ознаку підготовки кривавих провокацій російськими окупант...