"Фашист, ненавидящий свою историю и предков!": Заява Гордона про владу Росії зачепила Соловйова (відео)

Дмитро Гордон в інтерв'ю прокоментував зацикленість влади Росії на перемозі в Другій світовій війні, назвавши подію "побєдобєсієм".
Соловйову дуже не сподобалася заява Гордона. Фото: РБК.

У Москві болісно сприйняли нову заяву журналіста Дмитра Гордона про владу РФ, яку він висловив в інтерв'ю з головним редактором радіостанції "Ехо Москви" Олексієм Венедиктовим. У Telegram з образами на журналіста обрушилися лояльні Кремлю ведучі Володимир Соловйов і Роман Голованов, передають Патріоти України.

Гордон в інтерв'ю прокоментував зацикленість влади Росії на перемозі в Другій світовій війні, назвавши подію "побєдобєсієм". "Коли хвалитися сьогоднішнім днем не доводиться, в майбутньому теж купа проблем, тому треба звернути свій погляд у минуле", - пояснив він позицію Кремля.

Журналіст нагадав, що в Радянському Союзі, який виграв війну, такої кількості парадів не було. І після параду 1945 року наступний був організований тільки через 20 років. Розкритикував Гордон і те, що влада РФ відкрила пам'ятник невідомому солдату під Ржевом, коли там до сих пір непохованими залишаються сотні тисяч бійців. "Це побєдобєсіє, підлий пафос, цей цинізм з одного боку, і з іншого боку люди, на яких завжди було наплювати", - сказав Гордон.

У відповідь на критику влади РФ Соловйов і Голованов назвали журналіста "фашистом" і "бандерівцем", звинувативши в "ненависті до історії". "Подивіться, скільки злоби і гнилі в ньому", - написали вони.

З архіву ПУ. "Страшна зброя": Терорист Захарченко пригрозив Україні "Чебурашками"

п’ятниця, 18 червень 2021, 4:00

Бойовик запевняє, що це вкрай небезпечна зброя. Ватажок терористів так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що бойовики "залишають за собою право" відкривати вогонь у разі загрози з боку бійців ООС під час проведення ними навчань в Азовському морі, ...

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...