"Фашисти і ті не були такими підлими. Стоятиму до останнього": Снайперка "Угольок" розповіла, чому воює проти окупантів

Українські жінки боронять рідну землю разом із чоловіками. Так, в одній з бригад морської піхоти снайпером вже 5 років служить молода тендітна дівчина з псевдо "Угольок". Українка запевняє: воюватиме доти, доки останній російський фашист не забереться з України - живим чи мертвим. Її історію розповіли у Telegram-каналі Сухопутних військ ЗСУ, передають Патріоти України.

Українські воїни розповіли: служити тендітна вродлива дівчина пішла, бо хотіла, аби нею пишався молодший брат. Він, до речі, також присвятив життя захисту України. З 2017 року "Угольок" служила в одному з батальйонів 35 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського. Неодноразово їздила у зону ООС для виконання бойових завдань.

Для себе дівчина обрала непросту професію: вона стала снайпером. У січні 2022 року вона спробувала повернутися до мирного життя: у цьому місяці в "Уголька" закінчився контракт, тож вона вирішила взяти паузу.

Але вже 24 лютого, коли Росія вторглася в Україну, дівчина взяла свій військовий рюкзак, який навіть не встигла розпакувати - і повернулася захищати країну вже як мобілізована. Скільки "Угольок" планує лишатися у війську і для чого вона там - дівчина сама говорить вичерпно чітко і зрозуміло.

"Мочити їх всіх треба! Це не люди. Фашисти і ті не були такими підлими, як ці орки. Ми обов’язково переможемо. Особисто я буду стояти до останнього! Радує, що деякі наші люди відкрили очі, і тепер розуміють, хто є хто!" - каже відважна українка.

Росія втрачає ще одного лояліста в Європі: Президент Сербії Вучич на фоні потужних протестів оголосив про свою відставку

неділя, 28 червень 2026, 20:19

Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...

Росіяни вдарили по столичному фармзаводу "Дарниця"

неділя, 28 червень 2026, 20:05

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...