Фашисти нового часу: Росіяни розбомбили рідне місто та місце поховання льотчика, якого розмістили на "плакатах перемоги" у Москві

На плакатах, якими напередодні 9 травня рашисти обвішали Москву, зображено легендарного повітряного аса Петра Дзюбу. Але автори плакату, на яких поряд з обличчям Героя СРСР стоять цифри "1945-2022", не повідомляють, що він був українцем, а російські окупанти розбомбили його рідне село на Донеччині. Також замовчує пропаганда держави-агресора те, що росіяни обстріляли харківський цвинтар, де похований герой Другої світової війни. Про це повідомив відомий російський лікар-травматолог Андрій Волна, передають Патріоти України.

"Символіка цифр. Символіка дат. Усю Москву завісили плакатами "1945 - 2022". При цьому зазначу, що ось на цьому плакаті обличчя радянського льотчика - це фотопортрет легендарного українського (радянського) повітряного аса - Героя СРСР Петра Петровича Дзюби", - звернув увагу на те, чим обличчям та героїзмом вирішили прикрити своє підле агресивне вторгнення в Україну кремлівські рашисти.

Лікар також розповів про те, про що точно не знають мільйони росіян, які щодня спостерігають осяйну посмішку українського героя на плакатах, які виправдовують знищення його нації – українців.

"Петро Петрович народився в селищі Костянтинівка (нині місто. - Ред.) Донецької області Село розбомблене у 2022. Помер же легендарний льотчик у Харкові вже в середині 60-х і похований на Кладовищі N10. Це в районі "Нова Баварія", що зазнав удару в березні 2022. Кладовище також постраждало" – написав Волна.

"То може в цьому і є символіка цифр? Певний символ цих дат?" – резюмує росіянин.

Австралії обговорює передачу Україні десятків своїх винищувачів-бомбардувальників F/A-18 Hornet

вівторок, 6 червень 2023, 5:30

Австралія розглядає можливість відправлення 41 свого літака F/A-18 Hornet до України. Про це у вівторок, 6 червня, повідомило видання The Australian Financial Review із посиланням на джерела.

Ракетна атака на столицю: Над Києвом та його околицями ППО знищили понад 20 повітряних цілей ворога – КМВА

вівторок, 6 червень 2023, 5:15

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що в Києві та навколо столиці українська ППО знищила понад 20 повітряних цілей ворога. "Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов н...