Фашизм у чистому вигляді: Чиновниця з РФ запропонувала Макрону та Джонсону від***тися від "вищої раси" росіян

Помічниця міністра фінансів Росії Анастасія Жилова назвала росіян "вищою расою". До такого висновку чиновниця дійшла у "зверненні" до прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона і президента Франції Еммануеля Макрона, де просила їх "від***тися" від Росії, передають Патріоти України.

Також жінка виклала цілу низку образ на адресу інших країн. Про це вона написала у себе в Instagram, повідомляє Telegram-канал "Протести у світі".

Втім, варто зазначити, що після скандальної посади чиновниця видалила свій акаунт із забороненої в РФ соціальної мережі. Також повідомляється, що Міністерство фінансів, де працює жінка, нібито пообіцяло провести перевірку.

"Якщо, розмір тієї ж Франції = Архангельської області ... від***ся від нас вже Макрон, Джонсон ... зі своїми мізерними країнами ... Росія і росіяни – вища раса, нас не зломити, не прогнути, не принизити", – заявила чиновниця.

"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...

Обидві сторони розуміли, що буде далі: Воллес назвав останні слова Герасимова перед вторгненням РФ в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 12:22

Генерал російської армії Валерій Герасимов, який менше трьох тижнів очолює угруповання військ РФ в Україні, ще до початку їхнього вторгнення озвучив мету війни. Він був упевнений, що росіяни більше "ніколи не будуть принижені". Про це розповів міністр ...