Феєрична тупість? Пригожин у гучному інтерв'ю випадково визнав, що війна РФ проти України не має сенсу, але є "нюанс" (відео)

В інтерв'ю, що широко розійшлося в мережі, ватажок російської приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин визнав безглуздість розв'язаної Росією війни проти України. Він назвав російську агресію "під*растичною" і заявив, що росіяни нібито "воюють самі з собою", передають Патріоти України.

Однак усвідомлення безглуздості жахливого кровопролиття та руйнувань не привело Пригожина до жодних логічних висновків: він заявив, що війна продовжуватиметься. На це звернув увагу Telegram-канал "Сеятель ветра".

В інтерв'ю Пригожин висловився про своє ставлення до розв'язаної Росією війни проти України. "Війна ця взагалі-то абсолютно під*растична. Воюємо самі з собою і воюватимемо далі. Власне кажучи, і все. Більше ніяких політичних кредо", – заявив засновник ПВК "Вагнер".

Цю фразу Пригожина автори каналу "Сеятель ветра" назвали головною тезою всього інтерв'ю, що говорить і про самого Пригожина, і про росіян загалом краще від тисяч слів.

"У цій фразі вся суть і самого Пригожина, і всієї системи. Ні в кого немає ілюзій, усі розуміють, що відбувається безумство і підлість, але продовжують наполегливо в цьому брати участь. Усе інтерв'ю Пригожина – про те, що війна з Україною абсолютно безглузда та ідіотська, що вона дає лише зворотний ефект, але в тому моменті, коли потрібно виступити за її припинення, вся сміливість Пригожина різко кудись зникає і він радісно обіцяє цей безглуздий ідіотизм продовжувати далі", – зауважили автори пабліка.

"Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших": Окупант із донькою обговорили останні втрати росіян (аудіо)

неділя, 28 травень 2023, 19:14

Російський окупант спілкувався з дочкою. Вони обговорили втрати російських військових. Розмову оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. «Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших в шту...

Дехто навіть руки цілував із вдячності: Ердоган знову роздавав в день виборів подарунки і гроші

неділя, 28 травень 2023, 18:44

Сьогодні в Туреччині проходить другий тур президентських виборів - вперше в історії країни. Як і під час першого туру, чинний президент Реджеп Таїп Ердоган роздавав своїм прихильникам гроші і подарунки. Про це повідомляє канал іномовлення України FREEД...