
В інтерв'ю, що широко розійшлося в мережі, ватажок російської приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин визнав безглуздість розв'язаної Росією війни проти України. Він назвав російську агресію "під*растичною" і заявив, що росіяни нібито "воюють самі з собою", передають Патріоти України.
Однак усвідомлення безглуздості жахливого кровопролиття та руйнувань не привело Пригожина до жодних логічних висновків: він заявив, що війна продовжуватиметься. На це звернув увагу Telegram-канал "Сеятель ветра".
В інтерв'ю Пригожин висловився про своє ставлення до розв'язаної Росією війни проти України. "Війна ця взагалі-то абсолютно під*растична. Воюємо самі з собою і воюватимемо далі. Власне кажучи, і все. Більше ніяких політичних кредо", – заявив засновник ПВК "Вагнер".
Цю фразу Пригожина автори каналу "Сеятель ветра" назвали головною тезою всього інтерв'ю, що говорить і про самого Пригожина, і про росіян загалом краще від тисяч слів.
"У цій фразі вся суть і самого Пригожина, і всієї системи. Ні в кого немає ілюзій, усі розуміють, що відбувається безумство і підлість, але продовжують наполегливо в цьому брати участь. Усе інтерв'ю Пригожина – про те, що війна з Україною абсолютно безглузда та ідіотська, що вона дає лише зворотний ефект, але в тому моменті, коли потрібно виступити за її припинення, вся сміливість Пригожина різко кудись зникає і він радісно обіцяє цей безглуздий ідіотизм продовжувати далі", – зауважили автори пабліка.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...