Феєрична тупість? Пригожин у гучному інтерв'ю випадково визнав, що війна РФ проти України не має сенсу, але є "нюанс" (відео)

В інтерв'ю, що широко розійшлося в мережі, ватажок російської приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин визнав безглуздість розв'язаної Росією війни проти України. Він назвав російську агресію "під*растичною" і заявив, що росіяни нібито "воюють самі з собою", передають Патріоти України.

Однак усвідомлення безглуздості жахливого кровопролиття та руйнувань не привело Пригожина до жодних логічних висновків: він заявив, що війна продовжуватиметься. На це звернув увагу Telegram-канал "Сеятель ветра".

В інтерв'ю Пригожин висловився про своє ставлення до розв'язаної Росією війни проти України. "Війна ця взагалі-то абсолютно під*растична. Воюємо самі з собою і воюватимемо далі. Власне кажучи, і все. Більше ніяких політичних кредо", – заявив засновник ПВК "Вагнер".

Цю фразу Пригожина автори каналу "Сеятель ветра" назвали головною тезою всього інтерв'ю, що говорить і про самого Пригожина, і про росіян загалом краще від тисяч слів.

"У цій фразі вся суть і самого Пригожина, і всієї системи. Ні в кого немає ілюзій, усі розуміють, що відбувається безумство і підлість, але продовжують наполегливо в цьому брати участь. Усе інтерв'ю Пригожина – про те, що війна з Україною абсолютно безглузда та ідіотська, що вона дає лише зворотний ефект, але в тому моменті, коли потрібно виступити за її припинення, вся сміливість Пригожина різко кудись зникає і він радісно обіцяє цей безглуздий ідіотизм продовжувати далі", – зауважили автори пабліка.

Як і коли закінчиться війна в Україні: Жданов назвав найкращий та найгірший сценарії

вівторок, 21 травень 2024, 6:56

Російський диктатор Володимир Путін знову заявив про готовність до “мирних переговорів” з Україною з урахуванням “гарантій безпеки”. Він повторив кремлівські наративи, що Росія нібито ніколи не відмовлялася від переговорів для “справедливого врегулюван...

Ворог прагнув але не досяг: Росіяни планували оточити Харків - The Economist

вівторок, 21 травень 2024, 3:25

Початок наступальної операція перенесли на тиждень раніше. Хоча не факт, що до визначених планом 15-16 травня для такого роду удару у росіян все було б готове. Росіяни під час травневого наступу планували частково оточити Харків . Росіяни планували ча...