"Фейкова та нелегітимна держава": Лідер чеченців заявив, що до розпаду РФ залишились лічені дні

Країна-агресорка Росія завжди використовувала своє впливове становище в міжнародних відносинах з метою захисту власних інтересів. Ця практика не почалася з України або Чечні, а знайшла свій початок ще раніше. Це розпочалося тоді, коли РФ отримала право вето в Раді Безпеки ООН, не бувши членом Асамблеї. Таку думку висловив голова уряду Чеченської республіки Ічкерія Ахмед Закаєв, передають Патріоти України.

Як зазначив Закаєв в ефірі 24 каналу, коли створювалася Рада Безпеки ООН такого державного утворення як Росія ще не існувало. Як результат, користуючись правом вето, країна-агресорка довела ситуацію до її теперішнього стану. Він наголосив, що Росія – це виключно фейкова та нелегітимна держава, що збереглася до сьогодні лише через економічні інтереси, які мали Євросоюз і Сполучені Штати.

"Вона зберігалася б і надалі, якби не відкриті агресивні дії з боку Путіна", - сказв голова уряду Чеченської республіки Ічкерія. Він зауважив, що дивлячись на події 1994 року в Чечні, світ вважав, що російський диктатор Володимир Путін заспокоїться на цьому, тому закрив очі. Однак для чеченців це обійшлося в 300 тисяч вбитих серед цивільного населення, з яких 42 тисячі – це діти.

Крім того, боротьбу чеченського народу за свою незалежність перевели в категорію боротьби проти міжнародного тероризму. Цей досвід Путін вирішив повторити у 2022 році щодо України, коли оголосив про так звані "денацифікацію" та "демілітаризацію" нашої держави. Очільник Кремля думав, що його агресивні дії знову спокійно приймуть. Утім, на щастя, світ врешті усвідомив, що собою являє Росія.

"Зараз світ усвідомив, якою загрозою є Росія. Я впевнений, що сьогодні вирішується доля не Росії, а всього цивілізованого світу", - заявив голова уряду Чеченської республіки Ічкерія.

За його словами, сьогодні Росія працює по всьому світу, щоб схилити Україну до припинення військових дій та залишити за собою окуповані території. Завдання світу – не піддатися на ці хитрощі країни-агресорки. "Це означатиме програш не лише України або чеченців, а всього цивілізованого світу. Я стежу за усіма процесами й з огляду на те, що відбувається зараз, впевнений, що сьогодні ми рахуємо та доживаємо останні дні перед розпадом Росії", - підкреслив Закаєв.

Медведчуки стали трохи біднішими: У Оксани Марченко знайшли та заарештували ще сім компаній в Україні

понеділок, 5 червень 2023, 1:50

Суд арештував акції дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко на майже 740 млн грн у семи підприємствах припортової інфраструктури на Одещині. Про це повідомляє пресцентр СБУ. . "Ці компанії мають стратегічно важливе значення у транспортуванні пально...

Поки що легше не буде: Росія навчилась відновлювати всю номенклатуру ракет, якими атакує Україну, - секретар Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки

понеділок, 5 червень 2023, 0:55

Російська Федерація навчилась відновлювати всю номенклатуру ракет, які використовує для атак по Україні. Про це NV розповів секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко. "Росія може нас ще довгий ча...