"Фєєричні успіхи": Російська пропаганда знищила у кілька разів більше літаків Су-25, ніж коли-небудь мала Україна

Російське Міністерство оборони прозвітувало про збиття 70 українських літаків Су-25. Проте до війни в України було лише 24 таких штурмовики. Про це повідомляє проєкт MilitaryAviationInUa, передають Патріоти України.

Аналітики проаналізували заяви російських пропагандистів із ворожого Міноборони. Станом на 9 липня окупанти заявили, що збили 70 український штурмовик Су-25. Проте за даними відкритих джерела, Україна до війни мала лише 24 таких літаки.

Дві ескадрильї Су-25 є на озброєнні в 299 бригади тактичної авіації. Загалом в України є 24 штурмовики. Таким чином російська пропаганда "знищила" вже втричі більше літаків Су-25, ніж Україна мала станом на 24 лютого. І це за умови, що штурмовики були у робочому стані. І навіть попри такі "феєричні успіхи" російської пропаганди українська авіація продовжує нищити ворога.

Нагадаємо, за час війни Росії проти України російська пропаганда встигла на 108% знищити українську авіацію та на 80% розбити армію. Брехливі заяви пов'язують із тим, що після виведення окупаційної армії з-під Києва росіяни розчарувалися у своїй "військовій могутності", а тому Міноборони РФ вирішило приписувати собі фейкові успіхи.

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...