Фігурантка справи про вбивство Шеремета прийшла на переговори в Офіс президента (фото, відео)

Дугарь є фігуранткою у справі Шеремета.

У суботу, 19 червня, фігурантка справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Яна Дугарь прийшла нібито на переговори в Офіс президента. Військова медсестра прибула туди разом зі своїми адвокатами. Про це повідомило видання "Телеграф", посилаючись на джерела, в ЗМІ зазначили, що Дугарь мала зустрітися з главою ОП Андрієм Єрмаком, передають Патріоти України.

Однак її адвокат пізніше це спростував. Від коментарів і фігурантка справи, і її захисники спершу відмовилися. Після цього вони зайшли в будівлю Офісу президента.

Коли Дугарь вийшла з Офісу президента, її адвокат Микола Ореховський заявив, що ніякої зустрічі з главою ОП Андрієм Єрмаком "не було і не планується", передає PavlovskyNEWS.

Дугарm супроводжували адвокати.

За його словами, його підзахисна брала участь у засіданні Консультативної ради з питань забезпечення прав і свобод захисників України. Ореховський також уточнив, що "Міноборони ще до рішення суду обмежило Дугарь виплату грошового забезпечення, а інший підозрюваний у вбивстві Шеремета Андрій Антоненко не може отримати виплату на лікування зубів".

Яна Дугарь прийшла в ОП.

Отримав обидві дози: Відомий прихильник "ЛДНР" госпіталізований в Москві після вакцинації "Супутником"

середа, 4 серпень 2021, 12:30

За словами Долгова, він «заліг на самоізоляцію», проте, пізніше чоловіка госпіталізували в інфекційну клінічну лікарню № 1 в Москві.

Влаштував сусіду міграційну кризу: Лукашенко збільшив число рейсів з Іраку і перекинув війська до кордону Литви (відео)

середа, 4 серпень 2021, 11:45

Білорусь підвищує ставки, намагаючись ще сильніше загострити міграційну кризу в сусідній Литві. Так, Мінськ різко збільшив число авіарейсів з Іраку. Про це повідомили білоруські ЗМІ, передають Патріоти України. З початку серпня в Білорусь почали літати...