"Філери передалися статевим шляхом?": Аліну Кабаєву не впізнали після пластики, в мережі хвиля хейту (відео)

Зовнішність російської гімнастки Аліни Кабаєвої, яку називають коханкою російського диктатора Володимира Путіна, дуже змінилася. Багато користувачів навіть не відразу впізнали її на нових кадрах, які поширилися в мережі, передають Патріоти України.

Кабаєва, яка є головою ради директорів російської медіагрупи "НМГ", виступаючи на ювілеї холдингу, сказала, що діяльність російських пропагандистів не поступається бойовій зброї. Проте коментаторів зацікавили не лише заяви гімнастки, а й її обличчя.

Ймовірно, Кабаєва скористалася послугами пластичного хірурга чи косметолога, використавши для омолодження обличчя філери чи ботокс. Проте результат від процедури виявився невдалим – її обличчя виглядає опухлим, ін'єкції наче додали їй віку.

У мережі розкритикували фаворитку Путіна і навіть припустили, що їм робив уколи той самий хірург, адже президент РФ також неодноразово з'являвся на публіці зі схожими змінами на обличчі.

"Частина філерів перетекла від партнера?", "Філери передалися статевим шляхом?", "З Путіним в одного косметолога колитеся?", "Він їй не тільки морду за своєю подобою зліпив, а й мозок пересадив", "Цю фрау Кабаєву теж ботоксом кольнули? Адже виглядала наче краще", – писали в мережі.

Люди також дивувалися тому, як за наявності необмеженого бюджету можна так безвідповідально підходити до вибору хірурга і настільки погано виглядати в 39 років.У мережі також припустили, що жінка, яка виступала на заході, це не сама Кабаєва, а її двійник, оскільки її зуби теж виглядають інакше.


Джерело: Обозреватель

Однак припускають, що цифра неточна: В ООН повідомили, скільки цивільних загинуло в Україні від початку повномасштабної війни

вівторок, 26 вересень 2023, 23:17

Організація Об'єднаних Націй підтвердила загибель 9701 цивільного в Україні від початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це йдеться у повідомленні управління Верховного комісара ООН з прав людини, передають Патріоти України. Від 24 лютого 2022 року ...

Чи варто радіти "подарунку"?: Болгарія передасть Україні непридатні для експлуатації ракети С-300

вівторок, 26 вересень 2023, 22:43

Комітет із питань оборони Національної асамблеї Болгарії підтримав рішення про надання Україні непридатних для експлуатації ракет для комплексів С-300. Про це повідомило Болгарське інформаційне агенство, передають Патріоти України. "Болгарія не має нео...