Фінал був надзвичайно кривавим: У Тарнавського підсумували кількість вбитих окупантів у боях за Авдіївку

Російські війська під час наступу на Авдіївку Донецької області втратили щонайменше 17 тисяч солдатів та офіцерів. Про це у суботу, 17 лютого, заявив представник оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія Дмитро Лиховій, пише ВВС.

"Під час взяття Авдіївки загинуло 17 тисяч російських військовослужбовців", - заявив представник оперативно-стратегічного угрупування військ Таврія.

За його словами, загалом війська окупантів у боях за Авдіївку Донецької області втратили щонайменше 47 тисяч осіб.

Росія не публікувала офіційних даних про свої втрати з вересня 2022 року.

Російські війська багаторазово намагалися захопити Авдіївку від початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року. Масштабний наступ на неї точився з осені 2023-го. Українські оборонці тримали місто до останнього.

Авдіївка - невелике промислове місто поряд із Донецьком, захопленим проросійськими сепаратистами за підтримки російських військ майже 10 років тому - навесні 2014-го.

Усі ці роки Авдіївку утримували українські війська, які збудували там потужні оборонні укріплення. Незважаючи на близькість до лінії зіткнення сторін, до початку повномасштабної війни місто розвивалося і економічно зростало.

Росіяни засвітили виробничу лінію новітньої ББМ "Курганец-25": Що відомо про новинку, котра покликана замінити ще радянські зразки в армії недоімперії (фото)

неділя, 16 червень 2024, 8:05

У 2015 році з "Арматою" на параді в Москві показали низку бронетехніки разом з "Курганцем". Відтоді російська армія так і не отримала ані Т-14, ані ББМ у стрій, окрім дослідних партій. . Російські пропагандисти показали виробничі потужності Кургансько...