Фінляндія закликала ЄС негайно знайти гроші на зброю українцям. Є підстави для оптимізму

Міністр оборони Фінляндії Антті Хяккянен закликав Захід посилити військову підтримку України. Він підкреслив, що Європа не усвідомлює серйозності війни крізь призму історії та досі не надала Україні достатньої підтримки. Про це у суботу, 2 березня, він заявив в ефірі, повідомляє Yle.

"Гроші на підтримку озброєнь в Україні мають бути знайдені негайно", - заявив Хяккянен.

Глава Міноборони вказав на проблеми зі снарядами, з якими зіштовхнулася Європа та наголосив на важливості збільшення власного виробництва озброєнь у країнах ЄС. "Певні успіхи у цьому вже є. Європейські країни змогли збільшити власне виробництво і вони близькі до досягнення мети", - наголосив Хяккянен.

Він нагадав, що мета ЄС - мільйон артилерійських снарядів, які Захід пообіцяв передати Україні найближчим часом.

Відзначається, що за оцінками, до кінця цього року в країнах ЄС буде вироблено близько 1,3 мільйона артилерійських зарядів, а 2025 року очікується подальше зростання виробництва.

Воєнні злочини тривають: У Криму росіяни влаштували облаву та мобілізували мусульман під час Ураза-байрам

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:30

Російські терористи у тимчасово окупованому Криму мобілізували місцевих мусульман під час Ураза-байрам. Про це у Telegram-каналі пише рух спротиву "Атеш", передають Патріоти України. За інформацією партизан, росіяни провели масову облаву на місцеве на...

"У Кремлі зараз траур": Росія не здатна виготовляти нові Ту-22М3, - ГУР Міноборони

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:02

Для Росії виготовлення нових бомбардувальників Ту-22М3 на сьогодні є фактично неможливим. Про це представник ГУР МО Андрій Юсов сказав у ефірі телемарафону, передають Патріоти України. За його словами, в ГУР є інформація про ситуацію з такими бортами у...