Фюрер і піонери: Соцмережі насмішили фото "патріотичного заходу" на єдиному курорті "ДНР"

Великий резонанс в соцмережах викликали фотографії зі зборів "юних дружинників", перед якими виступав глава так званої "ДНР" Денис Пушилін. Зустріч відбулася в окупованому Сєдовому. Посилання на відповідні знімки опублікував користувач Twitter з ніком Necro Mancer, передають Патріоти України.

В цілому фоторепортаж викликає відчуття нереальності того, що відбувається, нагадує твори Віктора Пелевіна про Радянський Союз в стилі постмодернізму. За спостереженнями інтернет-користувачів вирази облич школярів в червоних футболках і беретах зовсім не схожі на дитячі. "Обличчя натхненні, бо фюрер віщає. Жодної посмішки, крім Душіліна, звичайно", - прокоментував Святоголік.

Військовий-блогер Анатолій Штірліц зазначивив, що в окупованому Сєдовому підлітки замість відпочинку на морі проходять військовий вишкіл і слухають лекції про фейкову історію фейкової республіки. Коментатор I'm поцікавився, чи не про свої успіхи в МММ розповідає доповідач.

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна — Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...

"Туреччина підтримує вступ України до НАТО", - голова МЗС республіки Чавушоглу.

середа, 1 грудень 2021, 23:02

Як повідомляє агентство Anadolu, Чавушоглу, який зараз перебуває в Ризі, де проходить саміт міністрів іноземних справ НАТО, зазначив, що позицію Туреччини з цього питання він особисто неодноразово озвучував на засіданнях глав МЗС країн-учасниць Альянсу...