Флоту бракує стоянок: "Стройбат" Пентагону достроково відновив пірс для ВМС України в Очакові

Роботи проводилися військовими водолазами зі США з кінця вересня 2020 року за підтримки Військово-Морських Сил ЗСУ.

Військові будівельники зі США завершили ремонт пірсу в Очакові на військово-морській базі ВМС ЗС України, повідомляють Патріоти України.

За інформацією Командування ВМФ США в Африці та Європі роботи були завершені достроково. Роботи з американського боку були проведені дайверами з 133 Військово-морського мобільного будівельного батальйону ВМФ США.

Роботи проводилися військовими водолазами зі США з кінця вересня 2020 року за підтримки Військово-Морських Сил ЗСУ. Вони забезпечили нас майже 20 000 галонами свіжої води, краном та навантажувачем, а також надали човен для проведення технічних робіт, – розказав про допомогу старшина першого класу Раян Адамс ВМФ США, Спеціаліст з монтажу металоконструкцій.

Технологія за якою був проведений ремонт унікальна та потребувала неабияких навичок у військових водолазів зі США, проте вони впорались із поставленим завданням з відновленням пірсу.

Проєктом передбачалось ремонт 12 бетонних перекриттів, що опираються на бетонні або дерев’яні сваї, розташовані у грунті, водолази зі США здійснили укріплення опор під водою, що було важливим для забезпечення стійкої основи. Українські Збройні Сили надзвичайно підтримали і були вдячні за наш внесок у збільшення тривалості життя їхнього об’єкта, – сказав Адамс.

Спочатку команда дайверів зі США склала карту морського дна та дослідила об’єкт під водою для створення плану робіт. Наступним проєктом США по покращенню інфраструктури військово-морської бази в Очакові стане будівництво нового пірсу для ВМС ЗС України.

Минулого року військові будівельники зі США вже звели та передали в експлуатацію на військово-морській базі ВМС ЗС України в Очакові будівлю оперативного центру та ангар для обслуговування катерів.

Україна без "України": У Зеленського остаточно списують єдиний вітчизняний крейсер

понеділок, 25 січень 2021, 19:33

Міністр стратегічних галузей промисловості Олег Уруський заявляє по прийняттю рішення про демілітаризацію недобудованого крейсеру проєкту 1164. Про це високопосадовець заявив в інтервю виданню «День», зазначають Патріоти України. Ще у 2019 році після в...