Притисли: Фокін вибачився за свою скандальну заяву про "повстанців" на Донбасі

Перший заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін вибачився за те, що в інтерв'ю "Українському радіо" назвав бойовиків на Донбасі "повстанцями", через що в Раді ініціювали його вихід з ТКГ. Про це Фокін сказав у коментарі "Інтерфакс-Україна", передають Патріоти України.

"І хоча це слово використовувалося і попереднім президентом України, зокрема, в його промові, якщо не помиляюся, в Цюріхському університеті в січні 2015 року, правильно було б сказати "бойовики". Я щиро прошу вибачення у всіх, кого зачепили мої слова" , - сказав він.

Фокін додав, що і як патріот України і, як один з перших керівників відродженої Української держави, зробить все для того, щоб в Україну повернувся мир. Саме в цьому він бачить своє завдання в українській делегації в Тристоронньої контактній групі.

"У той же час хочу запевнити всіх, що зусилля, які ми з колегами докладаємо для досягнення нашої з вами спільної мети - відновлення суверенітету України і територіальної цілісності нашої держави в міжнародно-визнаних кордонах, мають незрівнянно більше значення, ніж невдало вжите слово", - зазначив він.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...