
Перший заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін вибачився за те, що в інтерв'ю "Українському радіо" назвав бойовиків на Донбасі "повстанцями", через що в Раді ініціювали його вихід з ТКГ. Про це Фокін сказав у коментарі "Інтерфакс-Україна", передають Патріоти України.
"І хоча це слово використовувалося і попереднім президентом України, зокрема, в його промові, якщо не помиляюся, в Цюріхському університеті в січні 2015 року, правильно було б сказати "бойовики". Я щиро прошу вибачення у всіх, кого зачепили мої слова" , - сказав він.
Фокін додав, що і як патріот України і, як один з перших керівників відродженої Української держави, зробить все для того, щоб в Україну повернувся мир. Саме в цьому він бачить своє завдання в українській делегації в Тристоронньої контактній групі.
"У той же час хочу запевнити всіх, що зусилля, які ми з колегами докладаємо для досягнення нашої з вами спільної мети - відновлення суверенітету України і територіальної цілісності нашої держави в міжнародно-визнаних кордонах, мають незрівнянно більше значення, ніж невдало вжите слово", - зазначив він.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...