Відкрито працює на Москву? Фокін зробив скандальну заяву про війну на Донбасі та амністію для бойовиків (відео)

Перший заступник глави української делегації Тристоронньої контактної групи Вітольд Фокін, який зробив скандальну заяву про причини війни на Донбасі, відзначився новою цинічною заявою про війну України та Росії. Про це він сказав під час засідання парламентського комітету з питань державної влади, передають Патріоти України.

Фокін на засіданні відповідає на запитання депутатів, щодо своїх недавніх скандальних заяв про Донбас. "Поки не бачу війни між Україною і Росією", - сказав політик відповідаючи одному з нардепів. У той же час він сказав, що бойовики за підтримки РФ воюють на Донбасі. Крім того він виступив за амністію на Донбасі і проведення виборів.

Він вважає, що альтернативи Мінським угодами не існує, хоча вони і викликають безліч нарікань. "Майже п'ятирічне топтання на одному місці стало наслідком двох причин. Перша - Мінські домовленості не є нормативно-правовим актом, тобто вони не є обов'язковими для виконання. Але головна причина в тому, буду відвертим, що гарант конституції на той час більше дбав про власний авторитет і владу, а не про народ. Я вже не кажу про величезну прибутковості військової справи", - заявив Фокін.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...