"Фокусы Путина закончатся бомбежкой Москвы", - Невзоров

Російський телеведучий і публіцист Олександр Невзоров переконаний, що війна Росії проти України закінчиться перемогою України, але він поки не знає, "де ця перемога зупиниться". Про це Невзоров сказав в інтерв'ю засновнику інтернет-видання "Горлону" Дмитрові Гордону, передають Патріоти України.
"Я бачу абсолютно впевнену, жорстку перемогу України. Я просто не розумію, де ця перемога зупиниться. І ось це мене турбує. Я просто розумію, що всі ці фокуси [президента РФ Володимира] Путіна закінчаться бомбардуванням Москви, імовірно. Тоді ситуація буде зовсім іншою, вона буде набагато складнішою для тих росіян, які зараз однозначно б'ються за Україну", – сказав Невзоров.

Він пояснив, що має на увазі росіян, які підтримують Україну не на полі бою, а надаючи правдиву інформацію про війну. "Я не роблю різницю між інформаційними фронтами та фронтами військовими. Тому що, як ми встигли з'ясувати, тепер ці інформаційні фронти не менш небезпечні. З огляду на великі запаси "Новачка" і схильність Володимира Володимировича [Путіна] постійно десь виділити гази, то це майже рівнозначно (за допомогою отруйної речовини нервово-паралітичної дії "Новачок" у Росії і за її межами було отруєно деяких опозиційних політиків, громадських діячів, колишніх розвідників), – наголосив публіцист.

На його думку, сьогодні з України йде "навіть не промінь, а потужне прожекторне світло", і результат війни може вплинути не лише на неї саму, а й на Росію. "Саме Україна виявиться тією силою, яка зламає фашизм у Росії. Я розумію, що ви абсолютно не схильні були платити таку величезну ціну за наведення порядку в Росії і за ліквідацію фашизму, за свободу преси, за відносну свободу, яка, можливо, в Росії буде... Але так виходить, що ви платите. Так виходить, що свободу Росії купують українською кров'ю. Дякую вам за це дуже! Напевно, пів року тому я б це "дякую" сказав із більшим почуттям, але я вже не розумію, чи хочу я мати стосунок до Росії. Чесно можу тобі сказати. Я бачу цей народ, бачу це керівництво. Я розумію, що цей стан легко може повернутися. Стан, який мене лякає. І що немає жодного чинника, який страхує, гарантує неповторення фашизму в Росії", – вважає Невзоров.

Це відкрита боротьба двох регулярних армій: Резніков розповів, чи можливе "заморожування" війни в Україні

середа, 17 серпень 2022, 15:25

Війна, яку розпочала агресорка Росія 24 лютого, не може бути "замороженою", як це було після анексії Криму та окупації частини Донбасу. Міністр оборони Олексій Резніков каже, що можливий варіант пониження активності залежно від того, який сезон. Крім т...

"Путін не пропустить цю дату": Генштаб розповів, чи впорається українська ППО з масованим обстрілом з Росії і Білорусі

середа, 17 серпень 2022, 15:12

Попередньо, 23-24 серпня в Україні очікують масовану ракетну атаку збоку РФ. Українські Збройні сили готуються відбивати ворожі атаки. Чи впорається українська ППО з великою кількістю ворожих ракет в ефірі телеканалу Freedom розповів ексзаступник начал...