"Фокусы Путина закончатся бомбежкой Москвы", - Невзоров

Російський телеведучий і публіцист Олександр Невзоров переконаний, що війна Росії проти України закінчиться перемогою України, але він поки не знає, "де ця перемога зупиниться". Про це Невзоров сказав в інтерв'ю засновнику інтернет-видання "Горлону" Дмитрові Гордону, передають Патріоти України.
"Я бачу абсолютно впевнену, жорстку перемогу України. Я просто не розумію, де ця перемога зупиниться. І ось це мене турбує. Я просто розумію, що всі ці фокуси [президента РФ Володимира] Путіна закінчаться бомбардуванням Москви, імовірно. Тоді ситуація буде зовсім іншою, вона буде набагато складнішою для тих росіян, які зараз однозначно б'ються за Україну", – сказав Невзоров.

Він пояснив, що має на увазі росіян, які підтримують Україну не на полі бою, а надаючи правдиву інформацію про війну. "Я не роблю різницю між інформаційними фронтами та фронтами військовими. Тому що, як ми встигли з'ясувати, тепер ці інформаційні фронти не менш небезпечні. З огляду на великі запаси "Новачка" і схильність Володимира Володимировича [Путіна] постійно десь виділити гази, то це майже рівнозначно (за допомогою отруйної речовини нервово-паралітичної дії "Новачок" у Росії і за її межами було отруєно деяких опозиційних політиків, громадських діячів, колишніх розвідників), – наголосив публіцист.

На його думку, сьогодні з України йде "навіть не промінь, а потужне прожекторне світло", і результат війни може вплинути не лише на неї саму, а й на Росію. "Саме Україна виявиться тією силою, яка зламає фашизм у Росії. Я розумію, що ви абсолютно не схильні були платити таку величезну ціну за наведення порядку в Росії і за ліквідацію фашизму, за свободу преси, за відносну свободу, яка, можливо, в Росії буде... Але так виходить, що ви платите. Так виходить, що свободу Росії купують українською кров'ю. Дякую вам за це дуже! Напевно, пів року тому я б це "дякую" сказав із більшим почуттям, але я вже не розумію, чи хочу я мати стосунок до Росії. Чесно можу тобі сказати. Я бачу цей народ, бачу це керівництво. Я розумію, що цей стан легко може повернутися. Стан, який мене лякає. І що немає жодного чинника, який страхує, гарантує неповторення фашизму в Росії", – вважає Невзоров.

Російські окупанти атакували Одещину ракетами

четвер, 23 березень 2023, 23:52

Українська протиповітряна оборона знищила дві авіаційні ракети Х-59, якими російські окупанти атакували Одещину. Про це повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. "Близько 21:30 ворог намагався атакувати Одещину російськи...

Мав боротися... із відмиванням грошей: Сина російського генерала звільнили з впливової посади в Раді Європи

четвер, 23 березень 2023, 22:52

39-річний росіянин Ігор Небиваєв більше не є виконавчим директором програми Ради Європи по боротьбі з відмиванням грошей Moneyval після того, як ЗМІ пов’язали його батька з російською Службою зовнішньої розвідки. Про це повідомляється на сайті Ради Євр...