Рішення про проведення нового саміту в "нормандському форматі" буде прийнято виходячи з прогресу у виконанні поточних домовленостей. Про це заявив заступник голови МЗС Росії Олександр Грушко на полях Мюнхенській конференції з безпеки, передають Патріоти України.
"Була абсолютно чітка домовленість, що нова зустріч (у "нормандському форматі", - ред.) повинна підбити підсумки того, що було обговорено на попередній зустрічі. Це стосується розведення сил, припинення вогню, розмінування, обміну полоненими, впровадження формули Штайнмаєра в (українське, - ред.) законодавство і деяких інших речей", - зазначив Грушко.
За його словами, головною умовою для проведення нового саміту є "переміщення по комплексу домовленостей - як на треку безпеки, так і на політичному треку". "Одночасний рух за цими треками - стрижень тієї філософії, яка була закладена в Мінські домовленості", - додав російський чиновник. За словами Грушка, Росія продовжуватиме наполягати на дотриманні вже досягнутих домовленостей. "Збиратися можна, але якщо на землі не відбувається змін на краще, то користь від таких зустрічей досить сумнівна", - сказав він. У якості однієї з головних перешкод на шляху реалізації Мінських угод Грушко назвав "відсутність будь-якої готовності Києва до нормального діалогу з Донецьком і Луганськом".
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...