Формувати очікування щодо звільнення Криму навесні 2023 року зарано, - експерт Defense Express

Російська армія також проходить еволюцію в цій війні, вона не посиплеться цілком, щоб ЗСУ звільнили Крим навесні 2023 року. Про це в ефірі "Еспресо" сказав експерт Defense Express Іван Киричевський, передають Патріоти України.

"Прогноз про те, що наші війська можуть до початку весни 2023 року звільнити на материку території до кордону 1991 року і до кінця весни звільнити Крим покладається тільки на нашу позитивну динаміку - покращення спроможностей ЗСУ", - заявив він.

Експерт зазначив, що є ще один важливий нюанс. "Дуже важливо отримати максимальну кількість перемог за 2 місяці поки мобілізовані формують підрозділи і не набули мінімального досвіду. Разом з тим, як еволюціонує наше військо в позитивну сторону, так і противник на нижчих та середніх ланках намагається еволюціонувати і нам протистояти.

За умови, що якщо росіяни будуть валитися і деградувати, то варіант з звільненням Криму до кінця весни виглядає ймовірним, але росіяни не всюди будуть валитися і деградувати. Формувати очікування про те, що уже на початку літа Крим буде наш, на жаль, зарано", - підсумував Киричевський.

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...