Формуватимуть світогляд дітей без участі "іноземних агентів": У РФ створюють аналог піонерської організації

В Росії створять суспільно-державний рух дітей та молоді, який буде займатися вихованням та формуванням світогляду нового покоління. Відповідний закон ухвалила Держдума РФ, передають Патріоти України.

Наглядову раду організації пропонують очолити Володимиру Путіну. Фінансувати організацію буде російський уряд, їй планують передавати у власність дитячі табори, палаци піонерів та заклади освіти. До організації руху збираються долучати губернаторів.

На думку авторів закону, рух зможе "вибудувати єдину політику виховання дітей і молоді в освітніх організаціях". "Організація буде формувати світогляд та готувати молодь до повноцінного життя у суспільстві", – кажуть російські депутати.

Спочатку організацію хотіли назвати "Велика перерва", однак передумали, заявивши, що назву оберуть самі учасники. У законі також зазначено, що наставниками дітей не можуть бути "іноземні агенти". У Держдумі кажуть, що вступ до руху буде добровільним.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...