Раніше у курортному селищі Широкине Донецької області мешкали півтори тисячі людей, а влітку туди приїжджали відпочивальники. Нині ж місцевих у Широкому немає, а лише військові. Чим живе колись курортне селище - розповіла кореспондентка ТСН Наталя Нагорна, зазначають Патріоти України.
Те, що місцевих у селищі немає, спрощує роботу, кажуть бійці. За їхніми словами, можна не переживати, що війна випадково зачепить цивільних.
Безпілотники ОБСЄ і нерозірвані боєприпаси: як українські морпіхи стоять на позиціях поблизу Водяного
На пагорбі майорить великий прапор та пам'ятник загиблим морським піхотинцям. Звідти видно все зруйноване курортне селище. Море тут неглибоке. На пляжі досі залишаються гойдалки, які лише все більше скриплять з кожним роком. Підхід до води загороджений колючим дротом.
Раніше відпочивальники мешкали в елінгах: на першому поверсі можна було залишити машину, на другому були житлові кімнати. Зараз заходити всередину небажано, бо там можуть бути залишки боєприпасів. Навколо елінгів активно розплітається виноград. Найкраще на покинутих територіях вродив саме виноград, груші та шипшина.
На дитячому санаторії вже шостий рік напис "Кров полеглих братів на руках влади".
Цієї зими в Білорусі знову можуть спалахнути протести у зв'язку з новими президентськими виборами. Якщо це станеться, влада відключить інтернет у країні. Про це заявив самопроголошений "президент" Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі зі студентами,...
Російський диктатор Володимир Путін, атакувавши Україну ракетою Орешник, намагався продемонструвати силу, але в підсумку не зміг приховати відчаю. Таку думку висловив військовий оглядач Bild Юліан Рьопке, коментуючи російський удар по Україні міжконтин...