Фотографувала мости і вокзали: В Одесі затримали підозрілу жінку, яка багато спілкувалася з росіянами

В Одесі затримали підозрілу жінку. В її телефоні знайшли фотографії мостів та вокзалів. Такі світлини могли допомогати ворогу коригувати вогонь по Одещині. Про це журналістам повідомила прес-секретар Управління патрульної поліції в Одеській області Алла Марченко, передають Патріоти України.

За її словами, вчора на вулиці Бугаївській затримано підозрілу жінку. При перевірці в мобільному телефоні громадянки виявлено багато фотографій українських мостів та вокзалів. Крім того, встановлено, що громадянка активно спілкується за допомогою мобільного пристрою з представниками країни-агресора.

Скандал із орденом Білого орла не стихає: У Польщі пояснили позицію щодо Зеленського, Муссоліні та Шредера

понеділок, 22 червень 2026, 9:55

"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...

США та Іран домовилися? З'явилися подробиці переговорів щодо Ормузької протоки

понеділок, 22 червень 2026, 9:38

Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...