
У суботу, 12 листопада, російські окупанти вдарили по Запоріжжю касетним боєприпасом. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, передають Патріоти України.
За його словами, окупанти вдарили по Запоріжжі з ракетного комплексу «Іскандер-М». При цьому ракета була нашпигована 54-ма касетними снарядами. Вони не розірвалися та впали у Шевченківському районі міста поблизу шести багатоповерхівок.
Тимошенко зазначив, що касетні снаряди можуть розірватися будь-якої миті і здатні «прошивати» навіть бетонні конструкції. «Ці касетні снаряди можуть детонувати в будь-який момент. Всередині касетного снаряда сотні металевих дрібних елементів, які при детонуванні розлітаються навсібіч і легко «прошивають» навіть бетонні конструкції. Зараз вирішується питання щодо евакуації мешканців будинків, щоб вибухотехніки могли провести знешкодження російських снарядів», – додав він.
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...