Франція не впустила "колегу" агента ГРУ, причетного до спроби держперевороту в Чорногорії, - Le Monde

Французькі спецслужби завадили в’їзду до країни громадяни Росії Юлії Шифманович, яка, як вони вважають, пов’язана з агентом російської військової розвідки (ГРУ) Алєксандром Кулагіним, причетним до низки спецоперацій РФ за кордоном. Про це йдеться в розслідуванні Le Monde, передають Патріоти України.

За даними французького видання, Шифманович влітку 2022 року намагалася отримати французьку візу, але консульські служби зробили запит до правоохоронних органів Франції та отримали від них рекомендацію відмовити у візі.

За даними спецслужб, раніше Шифманович супроводжувала в поїздках службовця військової частини ГРУ 29155 Кулагіна. До цієї частини належать зокрема агенти Анатолій Чепіга та Олександр Мішкін, яких називають причетними до отруєння Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Великій Британії. Також військова частина ГРУ 29155, як вважається, причетна до вибухів на складах боєприпасів у Болгарії та Чехії.

Сам Кулагін, зазначає Le Monde, входив до складу групи, яка намагалася влаштувати державний переворот у 2016 році в Чорногорії. Крім того, агент ГРУ разом із Шиманович та понад десятком інших агентів ГРУ користувалися опорною базою, розташованою у Французьких Альпах.

Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...