Франція передала Україні безконтактні підривники для снарядів САУ CAESAR - ідеально "працюють" по піхоті

Франція передала Україні безконтактні підривники для снарядів самохідних артилерійських установок (САУ) CAESAR французького виробництва. Ці САУ з 25 травня 2022 року офіційно перебувають на озброєнні Збройних сил України, передають Патріоти України.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив український військовий журналіст Андрій Цаплієнко. Звідки у нього ця інформація, він не вказав. Аналогічну новину оприлюднив Telegram-канал "Pravda Gerashchenko" і низка анонімних YouTube-каналів.

"Безконтактні підривники використовують радар для вимірювання відстані до землі і детонують на заданій висоті, викликаючи "дощ" із шрапнелі. Є ідеальними для знищення піхоти, особливо в окопах", – йдеться в усіх повідомленнях.

Також видання Радіо Свобода Україна" у своєму відеосюжеті про використання САУ CAESAR в ЗСУ зазначило, що підривачі FU RALEC DE F3, які використовуються зі снарядами для цієї артилерійської установки, мають два режими: контактний (коли вибух стається при контакті з поверхнею) і безконтактний (функцію повітряного підриву).

Що стосується самої CAESAR (фр. CAmion Equipé d'un Système d'ARtillerie), то це французька 155-мм самохідна артилерійська установка, призначена для знищення живої сили, артилерійських батарей, дзотів, а також для забезпечення проходів у мінних полях і польових загородженнях.

"Противник тупцяє на місці": ЗСУ ламають плани окупантів, РФ може перенести наступ, - експерт

вівторок, 31 січень 2023, 10:55

Захисники України ламають плани російських окупантів. Вони зупинили наступ загарбників на кількох напрямках. Тому російський диктатор Володимир Путін може змінити терміни або напрямки запланованого наступу. Таку думку висловив військовий експерт Сергій...

Час має критичне значення: Вкрай важливо, щоб наші дії зі звільнення територій були в найближчі 2-4 місяці, - Маломуж

вівторок, 31 січень 2023, 10:40

ЗСУ необхідно звільнити території, які захопила Росія, протягом наступних 2-4 місяців. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, передають Патріоти України. "Вкрай важливо, щоб наші д...