Франція передасть Україні чергову партію САУ Caesar

Таку заяву зробив міністр оборони Франції Себастьян Лекарню в ефірі LCI. Він зазначив, що йдеться про озброєння, які президент Еммануель Макрон обіцяв відправити Україні в рамках військової допомоги.

"Ми доставимо їх найближчими тижнями. Поки що ми поставили інші види артилерії попереднього покоління - гаубиці TRF1", - пояснив Лекорню.

Як зазначив глава міноборони Франції, Париж виконає свою обіцянку, яка полягала у відправленні Україні 24 гаубиць Caesar.

Він також наголосив, що військова підтримка України не робить Францію частиною конфлікту.

Caesar - це самохідна артилерійська установка нового покоління. Вона дозволяє вражати цілі противника на відстані 20 км і більше від лінії фронту з високою точністю. На цій відстані зазвичай знаходиться артилерія, резерви, пункти управління противника. Їх знищення знижує наступальний потенціал ворога.

Нагадаємо, що Україна попросила у Франції та Італії системи ППО SAMP-T.

Угорщина заявила, що Україна "не отримає і копійки" з бюджету ЄС, доки не виконають їхню вимогу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:30

Глава адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Сергій Гуйяш заявив, що Україна не отримає жодної копійки грошей з бюджету ЄС, доки повне фінансування не отримає сама Угорщина. Справа в тому, що для фінансової допомоги Україні потрібна згода всіх країн-Є...

Підтримка не ослабне: Палата представників США схвалила виділення Україні $300 млн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:22

Палата представників Конгресу США пізно вечері у четвер проголосувала за виділення Україні 300 мільйонів доларів на підтримку України. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico,передають Патріоти України. Хоча обидва проєкти були ...