Франція збільшить підтримку України "в усіх формах", - міністр закордонних справ Дріан

Франція після кризової урядової зустрічі під головуванням президента Еммануеля Макрона в четвер пообіцяла посилити свою підтримку Україні. Про це заявив міністр закордонних справ Жан-Ів Ле Дріан, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"Після рішення Росії розпочати війну з Україною, сьогодні вранці президент скликав Раду оборони, щоб підвести підсумки останніх подій", - заявив Єлисейський палац, додавши, що невдовзі президент має виступити з промовою.

В окремій заяві міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що Франція поглиблюватиме свою підтримку Україні "у всіх її формах", не уточнивши додатково, чи може це включати військові засоби.

"Цей вибір війни є жорстоким порушенням міжнародного права. Він матиме негайні та масові наслідки та серйозну ціну", – сказав Ле Дріан.

Як повідомлялося, лідери країн Євросоюзу у спільній заяві засудили новий масштабний напад Росії на Україну та вимагають зупинитися.

Армію США очолив Чарльз Браун. Хто це і що він говорить про війну між Україною та РФ

неділя, 1 жовтень 2023, 9:31

Американський генерал Чарльз Браун від сьогодні, 1 жовтня офіційно став новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів США. На цій посаді він замінив Марка Міллі, зазначають Патріоти України. . Об’єднаний комітет начальників штабів ЗС США є г...

"Вважаю Путіна вбивцею": військовий РФ, якого завербувало ГУР, відрікся від окупантів і розкрив правду про російську армію

неділя, 1 жовтень 2023, 9:14

Російський лейтенант Даниїл Алфьоров, який у співпраці з Головним управлінням розвідки вивів на підконтрольну Україні сторону 11 військових ЗС РФ і вийшов сам, розповів про порядки в путінській армії. На Херсонщині загарбники відчувають дефіцит боєприп...