Франція звернулася до Росії через ядерну зброю в Білорусі

Франція засуджує намір президента Росії Володимира Путіна розмістити ядерну зброю на території Білорусі. Відповідну заяву опубліковано на сайті Міністерства закордонних справ Франції, передають Патріоти України.

"Після порушення Росією договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, що призвело до його зникнення, і заяви Росії про припинення своєї участі в СНО-3 в лютому минулого року, ця угода являє собою додатковий елемент ерозії міжнародної архітектури контролю над озброєннями і стратегічної стабільності в Європі", - йдеться в повідомленні.

У МЗС закликали Росію продемонструвати відповідальність, очікувану від держави, що володіє ядерною зброєю, і переглянути угоду з Білоруссю.

Розміщення ядерної зброї в Білорусі

Вчора Путін заявив, що домовився з Лукашенком про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. За його словами, 1 липня закінчиться будівництво сховища для нього.

Разом вбивають українців: У ГУР назвали країни, які надають Росії пряму військову допомогу

субота, 10 червень 2023, 9:00

На сьогодні декілька країн світу надають пряму військову допомогу державі-терористу Росії. Перелік не такий великий і повністю передбачуваний - Іран, Білорусь і, ймовірно, Північна Корея. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив представник Головног...

"Обливали бензином і намагалися спалити": Командир 72 бригади ЗС РФ поскаржився на знущання над ним ПВК "Вагнер", викрадення та гвалтування пригожинцями його бійців (відео)

субота, 10 червень 2023, 8:20

Командир ЗС РФ поскаржився на знущання ПВК "Вагнер" над путінськими військовими, але є "нюанс". Ймовірно, це є загостренням відносин у російській верхівці. Про це повідомив офіційний канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Там також оп...