"ФРН не стрілятиме по ракетах РФ": Качинський закликав віддати ППО Patriot Україні замість Польщі

Голова правлячої партії Польщі "Право та справедливість" Ярослав Качинський закликав віддати системи протиповітряної оборони "Patriot" Україні замість Польщі. Такі системи ППО Німеччина передала полякам після падіння ракети на їхній території. Проте Качинський вважає, що вони мають бути там, де вони потрібні більше, передають Патріоти України.

Він наголосив, що розміщення таких ППО на Заході України захистило б також і територію Польщі. Слова Качинського цитує Rzeczpospolita.

"Ці ракети будуть корисні в цій війні, але вони будуть корисні там, де їх використовуватимуть. Поки що позиція Німеччини не дає підстав вважати, що вони вирішать стріляти по російських ракетах", – зазначає він. Качинський додав, що такі системи потрібно використовувати, а не просто ставити. А в Польщі, за його словами, ці ППО просто стоять "для прикраси", при цьому військово-політичних переваг у такого рішення немає.

"Ідеальний історичний шанс”: Росіянина арештували через пропозицію Кадирову захопити Москву

неділя, 29 січень 2023, 10:53

Проти мешканця Хабаровського краю РФ Захара Заріпова відкрили кримінальне провадження та відправили до СІЗО через його пост у “Живому журналі” із закликом до голови Чечні Рамзана Кадирова захопити Москву. Про це повідомляє "ОВД-Інфо", передають Патріот...

РФ готує кілька етапів наступальних дій в Україні: В ISW назвали напрямки і цілі окупантів

неділя, 29 січень 2023, 10:29

Російські сили намагаються перешкодити Україні відновити ініціативу, можливо, напередодні запланованого "рішучого" наступу Росії на Донбасі. Окупанти хочуть провести кілька етапів наступальних дій, кульмінацією яких, за їхнім планом, має стати захоплен...