Фронт перетворився на "пекло" на ворога: Росія під час наступів щодня втрачає в Україні до 1500 військових, - The Guardian

Росія під час наступів щодня втрачає в Україні до 1500 військових, – The Guardian

Росія втрачає в Україні до 1500 осіб на добу під час наступів, переважно під Бахмутом. Про це повідомив у Twitter провідний військовий журналіст The Guardian Ден Саббах із посиланням на високопоставлене джерело в НАТО, передають Патріоти України.

За словами співбесідника, росіяни втрачають щодня "1200, 1300 і навіть 1500" осіб, а співвідношення вбитих і поранених становить один до трьох. Водночас Україна втрачає "на порядок менше".

Однак чиновник НАТО не готовий прогнозувати, скільки триватимуть бої за Бахмут. Він додав, що лінія фронту у місті проходить річкою, яка стала "зоною смерті". Наразі тривають важкі інтенсивні бої, хоча самі обстріли йдуть на спад.

За його оцінкою, поки немає жодних ознак того, що ЗСУ можуть змусити залишити Бахмут. Однак навіть у цьому випадку "на заході є оборонні висоти, куди ЗСУ можуть відступити у разі потреби".

Джерело зазначає, що ЗСУ витрачають боєприпаси швидше, ніж промисловість Заходу їх виробляє. Водночас зараз немає жодних ознак постачань Китаєм Росії летальної зброї, хоча ця тема "не знята з обговорення".

Чиновник НАТО додає, що росіяни побоюються початку контрнаступу ЗСУ на південь від Запоріжжя або на північ від Луганська. Він впевнений, що "перше півріччя критично важливе для України для навчання (військових) та нарощування потенціалу".

Цю ділянку неможливо втримати: Полковник спрогнозував втечу росіян з одного з напрямків - підготовка до "жесту доброї волі" почалася

неділя, 26 березень 2023, 21:28

Полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан прогнозує, що російські окупаційні війська готуються до втечі з тимчасово окупованої території Херсонської області. Одним із сигналів цього є ротація у Новій Каховці, передають Патріоти України. С...

Скарги нарешті спрацювали?: Пригожин заявив, що армія РФ допоможе "Вагнеру" під Бахмутом

неділя, 26 березень 2023, 21:00

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що міністерство оборони РФ пообіцяли його найманцям підтримку на флангах під Бахмутом Донецької області, інформують Патріоти України. Як повідомляє прес-служба Пригожина, його публічні звернення "не допустити...