Фронт перетворився на "пекло" на ворога: Росія під час наступів щодня втрачає в Україні до 1500 військових, - The Guardian

Росія під час наступів щодня втрачає в Україні до 1500 військових, – The Guardian

Росія втрачає в Україні до 1500 осіб на добу під час наступів, переважно під Бахмутом. Про це повідомив у Twitter провідний військовий журналіст The Guardian Ден Саббах із посиланням на високопоставлене джерело в НАТО, передають Патріоти України.

За словами співбесідника, росіяни втрачають щодня "1200, 1300 і навіть 1500" осіб, а співвідношення вбитих і поранених становить один до трьох. Водночас Україна втрачає "на порядок менше".

Однак чиновник НАТО не готовий прогнозувати, скільки триватимуть бої за Бахмут. Він додав, що лінія фронту у місті проходить річкою, яка стала "зоною смерті". Наразі тривають важкі інтенсивні бої, хоча самі обстріли йдуть на спад.

За його оцінкою, поки немає жодних ознак того, що ЗСУ можуть змусити залишити Бахмут. Однак навіть у цьому випадку "на заході є оборонні висоти, куди ЗСУ можуть відступити у разі потреби".

Джерело зазначає, що ЗСУ витрачають боєприпаси швидше, ніж промисловість Заходу їх виробляє. Водночас зараз немає жодних ознак постачань Китаєм Росії летальної зброї, хоча ця тема "не знята з обговорення".

Чиновник НАТО додає, що росіяни побоюються початку контрнаступу ЗСУ на південь від Запоріжжя або на північ від Луганська. Він впевнений, що "перше півріччя критично важливе для України для навчання (військових) та нарощування потенціалу".

"Говорили про українську кризу": Спецпредставник Китаю розпочав європейське турне з Росії

неділя, 3 березень 2024, 23:54

Переговори будуть єдиним способом припинити бойові дії в Україні. Про це за результатами переговорів спеціального представника уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуея і заступника міністра закордонних справ Росії Михайла Галузіна у Москві повідомило МЗС К...

У ЗСУ назвали найгарячішу точку на Бахмутському напрямку

неділя, 3 березень 2024, 23:02

Наразі на Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати населений пункт Іванівське. Українські захисники тримають оборону в Богданівці та Іванівці. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш у телемарафоні, перед...