Фронт підтримки України посилюється: У Чехії заявили, що можуть розглянути відправку своїх військових до України, але є умова

Міністерство оборони Чехії готове розглянути можливість відправлення своїх військових до України у разі вторгнення Російської Федерації. Водночас реалізація такого сценарію можлива, якщо українська влада надішле відповідний запит, передають Патріоти України.

За словами міністерки оборони Яни Чернохової, Чехія також має намір забезпечити Україну артилерійськими боєприпасами. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню Nezávislý Deník.

Чорнохова наголосила, що Україна заслуговує самостійно вирішувати свою долю. Однак водночас Чехія не заперечує можливості відправлення свого військового контингенту в нашу країну.

"Україна – наш партнер, партнер НАТО і партнер Чеської Республіки. У нас є спільна історія, обидві країни були під радянським пануванням. Україна є хорошим партнером НАТО. Україна заслуговує на самостійне вирішення своєї долі. Якщо Чехію попросять відправити солдатів в Україну, ми готові це розглянути. Ми маємо волю допомогти Україні", – зазначила міністерка оборони.

Також вона розповіла, що чеський уряд має намір розглянути питання щодо передачі озброєння Україні. "Європа має підготувати та надати допомогу Україні, нашим союзникам. Я передам уряду матеріал, на підставі якого ми забезпечимо Україну 152-міліметровими артилерійськими боєприпасами", – сказала Чорнохова.

Нагадаємо, раніше міністерка оборони Чехії Яна Чорнохова заявила про готовність уряду надати військову допомогу Україні. За її словами, до такого рішення влада Чехії прийшла на тлі інформації про ймовірне військове вторгнення Російської Федерації на територію України.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Великобританії Бен Воллес заявив, що вони готові надати Україні ще більше зброї, щоб спробувати запобігти будь-якому вторгненню Росії. За його словами, цього тижня країна вже надіслала Києву 2000 протитанкових ракетних комплексів.

У Чечні викрадають чоловіків, щоб відправити їх "добровольцями" на війну в Україну

четвер, 26 травень 2022, 20:59

У Чечні викрадають чоловіків для відправки на війну в Україну. Про це розповіла співрозмовниця з правозахисної асоціації "Вайфонд", передають Патріоти України із посиланням на "Кавказ.Реалії". Відзначається, що кілька чеченських правозахисних організац...

Ситуація на Донбасі критична: Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ та плани російських окупантів

четвер, 26 травень 2022, 20:50

Росія на Донбасі хоче нав'язати один великий бій, щоб у ньому була залучена максимальна кількість активів Збройних сил України. За словами військового експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, окупанти мають намір розбити всі українськ...