"Фронт вже тиждень стоїть і не рухається": Жданов розповів, чому найскладніша частина війни для України ще попереду

В стратегічному масштабі Україна виграє війну проти Росії. У політичному контексті ми її вже виграли, а РФ - програла. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

"Російська Федерація вже не може наступати, а Україна ще не може наступати. Ми досягли паритету. Хоча це також можна віднести до наших перемог, до того ж це велика перемога — "другу армію світу", таку навалу зупинити і змусити їх перейти фактично до стратегічної оборони", — пояснив експерт.

Жданов зазначив, що вже тиждень фронт стоїть і не рухається. "Так, є окремі штурмові дії окремими групами і підрозділами. Вони вже батальйонами не ходять в атаку, а тільки ротами і взводами, або диверсійно-розвідувальними групами. Також намагаються дистанційно завдавати поразки, де є можливість. Але в цілому фронт вже тиждень стоїть і не рухається ні в одному напрямку", — наголосив він.

За словами експерта, Україну чекає найскладніша частина війни. "Але в будь-якому контексті ми виграємо цю війну. У військовому сенсі нас чекає ще найскладніша частина війни - це звільнення наших територій, вихід на державний кордон 1991 року. Найскладніше - тому що наступати завжди набагато складніше, ніж оборонятися. Ми перемагаємо, але для перемоги потрібно ще буде багато попрацювати", — підсумував Жданов.

Ізраїль перегляне власну політику щодо надання Україні військової допомоги

четвер, 2 лютий 2023, 17:28

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що готовий переглянути своє ставлення до надання військової допомоги Україні, яку раніше не надавав. Тепер уряд країни вестиме активні переговори зі США, щоб, нарешті, ухвалити рішення про передачу укр...

Ексзаступника міністра оборони взяли під варту: суд визначив заставу у розмірі понад 400 млн грн - ЗМІ

четвер, 2 лютий 2023, 16:55

У четвер, 2 лютого, Печерський районний суд міста Києва призначив запобіжний захід недавно звільненому з посади заступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову, який є фігурантом кримінальної справи щодо закупівлі за завищеними цінами продуктів для в...