Фронтові бомбардувальники ЗСУ завдали удари ракетами Х-25МЛ по наземних цілях (фотофакти)

Су-24М завдали удари ракетами Х-25МЛ по наземним цілям

Українські фронтові бомбардувальники Су-24М на нещодавніх тренуваннях завдали удари ракетами Х-25МЛ по наземним цілям, зазначають Патріоти України.

Цілі розташовувались на авіаційному полігону «Повурськ» Ковельського району Волинської області.

Фото з пусків оприлюднили колеги з MilitaryAviation.in.UA.

Авіаційна тактична ракета Х-25МЛ призначена для ураження малорозмірних рухомих та нерухомих наземних цілей: радіолокаційних станцій та пускових установок зенітних ракетних комплексів (ЗРК), літаків на відкритих стоянках та у легких укриттях, легких мостів та переправ, малотоннажних суден, залізничних ешелонів та інших цілей.

Ракета Х-25МЛ з лазерним наведенням відноситься до типу «повітря-земля» та була прийнята на озброєння у 1981 році.

Пуск ракети Х-25МЛ з літака Су-24М

Від базової ракети Х-25 відрізняється покращеною аеродинамікою, зміненою формою та ромбовидним профілем рулів та оперіння.

Х-25МЛ також має покращений ракетний твердопаливний двигун типу ПРД-276, систему управління ракетою СУР-73 та бойову частину Ф-27.

Використовуючи лазерну головку самонаведення (ГСН), що і для Х-25, дальність Х-25МЛ при запуску з чотирьох кілометрів зросла з 7 до 10 км.

Ракети Х-25МЛ на штурмовику Су-25

Кругове вірогідне відхилення складає 6 метрів та залежить від відстані та майстерності льотчика у підсвічування цілі.

Наведення ракети на ціль відбувається за методом пропорційного зближення. Сигнал управління формується на виході слідкуючого лазерного координатора цілі, маючого кут поля зору – 2°, максимальний кут пеленгу цілі – 30°.

Підсвідка атакуючої цілі може здійснюватися бортовою або наземною станцією цілевказання , серед них «Клен-ПС», «Кайра» та «Кайра-К».

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...

Україна запровадили санкції проти мережі супермаркетів з РФ

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:19

Санкції проти мережі Mere (проєкт власників російської мережі супермаркетів "Світлофор") таки запровадили. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки Олексій Данілов на брифінгу, зазначають Патріоти України. "Розглядалось питання санкцій відно...