"ФСБ через британську The Independent бреше, як у ЗСУ все погано. Не помагає: Велика Британія одразу схвалила поставки нам HIMARS і М270", - Голобуцький

"ФСБ вже через британську The Independent бреше, як в ЗСУ все погано. Не помагає: Велика Британія одразу схвалила поставки нам HIMARS і М270", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"І ще трохи про інформаційні спецоперації Кремля: Овсянніковою все не вичерпується. Тепер це також і вкиди через британську пресу. От тільки мало хто уточнює, що преса ця - не дуже британська.

Власниками The Independent вже протягом 12-х років є російські бізнесмени Лєбєдєви. Але навряд чи Лєбєдєви реально розпоряджаються газетою: щорічні збитки понад 10 млн. фунтів - не те, що можна описати як "допустимі видатки".
Отже, публікація "в британській пресі" про те, що в ЗСУ все дуже погано, в окупанта в 40 разів більше боєприпасів, в 20 разів більше артилерії, в 12 разів більше далекобійність, а в нас скінчились ракети для РСЗО і масове дезертирство... Це все звичайна спецоперація ФСБ для деморалізації України й українців.
Щоправда, переконало це мало кого. Натомість союзники продовжують нарощувати нашу обороноздатність. І скарги окупантів про реальну ситуацію на фронті підтверджують, що зміцнювані союзниками ЗСУ відпрацьовують по максимуму".

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...