Агентів "хунти" в Барнаулі Путіну замало: ФСБ Росії за звинуваченням у шпигунстві затримала "с поличным" консула України в Петербурзі

Консульство України в Санкт-Петербурзі

Сьогодні, 17 квітня, ФСБ Росії повідомила про затримання на гарячому в Санкт-Петербурзі українського консула Олександра Соснюка. За твердженням «чекістів» Путіна, дипломат отримував від громадянина РФ закриту інформацію з бази МВС, зазначають Патріоти України.

"Федеральной службой безопасности Российской Федерации 16 апреля 2021 года в городе Санкт-Петербурге в ходе встречи с российским гражданином при получении информации закрытого характера, содержащейся в базах данных правоохранительных органов и ФСБ России, задержан с поличным украинский дипломат – йдеться в повідомленні ФСБ.

У відомстві запевняють, що діяльність затриманого ворожа по відношенню до Росії і не сумісна зі статусом дипломатичного працівника.

"К иностранному дипломату будут применены меры в соответствии с нормами международного права", - додається в повідомленні.

Нагадаємо, 2 квітня Федеральна служба безпеки РФ заявила про затримання в Барнаулі прихильника українських націоналістів, який, за даними спецслужби, готувався влаштувати підрив в мечеті і напад на органи державної влади за завданням куратора з України.

До цього повідомлялося, в середині березня ФСБ заявила про затримання в Криму росіянина з бомбою, який "шпигував для української розвідки".

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...