ФСБ схопила "злочинців": У Башкирії підпалили військкомат та адміністрацію (фото, відео)

Російська ФСБ затримала двох жителів Башкортостану, які намагалися підпалити військкомат та районну адміністрацію після оголошення про "часткову" мобілізацію в Росії. Про це повідомив російський "Коммерсант" з посиланням на ФСБ РФ, передають Патріоти України.

За версією ФСБ, 39-річний мешканець села Ісянгулово після оголошення "часткової" мобілізації намагався підпалити "коктейлем Молотова" призовний пункт військового комісаріату.

Аналогічний інцидент стався 8 жовтня. 18-річний першокурсник розбив вікно і здійснив спробу підпалу військово-облікового столу адміністрації Архангельської сільської ради. ФСБ відкрила кримінальні провадження.


"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...