ФСБівці розуміють, що "кримський сценарій" у Херсоні провернути не зможуть, населення чинить опір, - Марченко

Російські окупанти планують провести "референдуми" на тимчасово окупованих ними територіях України. Однак на Херсонщині вже навіть самі загарбники розуміють, що реалізувати ці плани їм не вдасться, передають Патріоти України.

Жителі Херсонщини чинять такий запеклий спротив окупації, що жодних "референдумів" у вересні, як про це мріяли в Кремлі, в українській області не буде. Про це в інтерв'ю РБК Україна заявив генерал-майор Дмитро Марченко, який навесні керував обороною Миколаєва, а нині повернувся на південь для виконання завдань на Миколаївщині та Херсонщині.

Поки на Херсонщині призначений окупантами гауляйтер Євген Балицький підписує "розпорядження" про підготовку "референдуму" про "приєднання" регіону до Росії, на Херсонщині загарбники не можуть про це й мріяти. Там до росіян прийшло усвідомлення, що провернути в області так званий "кримський сценарій" не вийде.

"Їхні фсбшники між собою обговорюють те, що по Херсону в них не вдається той сценарій, який вони застосовували в Криму. Вони вже це визнають як факт. І вони вже готуються до якихось інших заходів, тому що саме цей сценарій у них не виходить. Херсонці дуже проукраїнськи налаштовані і чинять опір. Вони не дають шансів реалізувати в них цей сценарій з "референдумом" і "русскім міром". Тому я думаю, що в Херсоні в них це точно не вийде", – зазначив Марченко.

Генерал переконаний, що планам загарбників влаштувати псевдореферендум 11 вересня, в один день з виборами в РФ, не судилося справдитися. "Я впевнений на 100%, що вони його не проведуть", – наголосив український генерал.

Кремлівська спецоперація "Зачистка" триває? Упав зі сходів і вже не піднявся ексректор Московського авіаційного інституту

неділя, 25 вересень 2022, 11:29

Колишній ректор Московського авіаційного інституту (МАІ) Анатолій Геращенко загинув через нещасний випадок. Йому було 72 роки. Відомий учений упав зі сходів у стінах рідного вишу, якому віддав 45 років життя. Геращенко пролетів кілька сходових маршів т...

Не*** шастать: Найбільший аеропорт у Польщі більше не пропускатиме росіян

неділя, 25 вересень 2022, 10:59

Від понеділка, 26 вересня, громадянам країни-терористки Росії буде заборонено в'їзд до Польщі через аеропорт Шопена у Варшаві, який є найбільшим у Польщі і в той же час один з найбільших у Центральній Європі. Заборона також поширюється на інші повітрян...