Гадали, що почалася колотнеча з ще одним "гібридним" сусідом? Дії 128-ї бригади перелякали селян Закарпаття

Військові навчання 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади на Мукачевщині переполохали місцевих мешканців. Про це повідомляє місцеве видання Закарпаття PMG.ua, зазначають Патріоти України.

Як зазначають очевидці, військові проводили навчання у старовинному селі Нижній Коропець, населене на 90% українцями-русинами та на 10% - угорцями.

«Вони зупиняли водіїв, які їхали селом. Навчання переполохали місцевих», йдеться у повідомленні.

Як підкреслює видання, офіційної інформації від жодної правоохоронної структури не було. Попереджень про можливі навчання напередодні теж не було.

Тим часом у соцмережах зазначили, що місцеві не розуміли, що коїться в селі, і перелякалися.

Крім того, оприлюднили відео, яке зафіксували сьогодні камери відеоспостереження у Нижньому Коропці.

Вже згодом військові 128 ОГШБр повідомили, що це проводяться навчання і місцева влада знала про це.

В період з 19 по 20 листопада в одному з підрозділів бригади були проведені на Закарпатті ротні тактичні навчання без бойової стрільби.

«Доводимо до відома, що органи місцевого самоврядування були попереджені перед початком навчань», підкреслюють у бригаді.

Як повідомлено, з метою якісного навчання підрозділів та підвищення злагодженості їх дій відпрацьовувалися питання щодо прочісування населених пунктів виставлення мобільних блок-постів, тощо.

З архіву ПУ. Каратель Лукашенка зґвалтував програміста, який під час арешту відмовився розблокувати свій телефон

середа, 22 вересень 2021, 4:00

Під час протестів у Мінську співробітник ОМОНу зґвалтував кийком програміста, який відмовився розблокувати телефон. Про це йдеться в доповіді Міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch про побиття і катування учасників протестів в Білорус...

З архіву ПУ. На тлі церков і радянських пам'ятників: Кіркоров, Басков та інші росіяни знялися в кліпі на підтримку кривавого диктатора Лукашенка (відео)

середа, 22 вересень 2021, 3:00

Низка цих російських артистів неодноразово висловлювала свою прихильність Путіну і підтримувала агресивні дії РФ проти України. Російські поп-співаки й співачки у вересні 2020-го записали спільну пісню «Кохану не віддають» й випустили кліп на підтримку...